Konkurs na Bizneswoman Roku 2019

Jak co roku jesteśmy partnerem Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką w ogólnopolskim, świetnym konkursie na Bizneswoman Roku.

Konkurs Bizneswoman Roku 2019 trwa!

Międzynarodowe Centrum Zarządzania funduje nagrodę w postaci stypedium na studia Executive MBA na UW.

Wspólnie z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminka szukamy takich kobiet jak TY. Jesteś przedsiębiorczą Polką, która odważnie realizuje projekty, a może znasz wyjątkowe kobiety, które nie boją się trudnych wyzwań. Naprawdę, nic nie tracisz biorąc udział w konkursie, a
możesz wiele zyskać: promocje i kontakty, które pozwolą rozwinąć Ci skrzydła. Jeszcze przez tydzień (do 22 listopada) czekamy na zgłoszenia i nominacje.

Szczegóły na www.bizneswomanroku.pl