Kontynuujemy zajęcia w trybie online

Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW informuje, że w związku z Zarządzeniem Rektora UW z 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW, odwołane zostały wszystkie stacjonarne zajęcia studiów podyplomowych Executive MBA.

Jednocześnie informujemy, że zajęcia będą prowadzone w trybie zdalnym. Wykorzystamy w tym celu światowej klasy grę strategiczną CAPSIM oraz narzędzia nauczania na odległość. Jeśli chodzi o sposoby i media zajęć zdalnych, będziemy komunikować się bezpośrednio z grupami naszych Studentów przez platformę Kampus oraz przez pocztę elektroniczną.