Mamy reakredytację AMBA!

Prof. Andrew Lock, Członek Zarządu AMBA i Prezes IAAB (z lewej) wręcza Akredytację AMBA dr. Tomaszowi Ludwickiemu, Dyrektorowi Studiów EMBA@UW. (Stambuł 13-15 maja 2019)

 

W dniach 13-15 maja 2019 w Stambule odbyła się konferencja szkół MBA akredytowanych przez AMBA, w czasie której wręczono (również naszemu Programowi) oficjalne dokumenty akredytacyjne.

Akredytacja AMBA to bardzo ważny i wyróżniający dokument dla każdej szkoły biznesu, która prowadzi studia MBA.

WARTOŚĆ AKREDYTACJI AMBA

Akredytacja AMBA przyznawana jest najlepszym programom międzynarodowym i oznacza najwyższy standard osiągnięć w edukacji podyplomowej. Dla studentów, szkół biznesu, absolwentów i pracodawców od ponad 50 lat pozostaje on ZŁOTYM STANDARDEM.

DLA STUDENTÓW: AKREDYTACJA AMBA JEST GWARANCJĄ JAKOŚCI

Decyzja o rozpoczęciu studiów MBA stanowi poważne zobowiązanie pod względem czasu, wysiłku i pieniędzy. Na niezwykle nasyconym rynku edukacyjnym nasza akredytacja dostarcza wiarygodną listę starannie przetestowanych programów i zapewnia, że ​​inwestycje studentów są nagradzane najlepszą dostępną edukacją biznesową i że z pewnością podjęte studia będą miały widoczny wpływ na ścieżkę kariery każdej osoby kończącej studia akredytowane przez AMBA.

PRACODAWCY: POZYSKUJĄ BIZNESOWYCH LIDERÓW

Pracodawcy, którzy chcą przyciągnąć najlepszych menedżerów i przyszłych liderów biznesu, wiedzą, że absolwenci programów akredytowanych przez AMBA otrzymują wykształcenie menedżerskie najwyższej jakości. Widniejący w CV tytuł Master of Business Administration przyznany przez uczelnię, która ma akredytację AMBA, ma dla pracodawców o wiele większe znaczenie, niż dyplom bez akredytacji.

SZKOŁY BIZNESOWE: WIARYGODNOŚĆ I STATUS MIĘDZYNARODOWY

Akredytacja daje szkołom biznesu uznanie na całym świecie. Na świecie są tysiące szkół serwujących programy MBA, ale tylko niewielki procent może uzyskać akredytację, jeśli zostanie poddany ocenie AMBA.

DLA ABSOLWENTÓW: SIEĆ POWIĄZAŃ Z OSOBAMI Z NAJLEPSZYCH GLOBALNYCH PROGRAMÓW MBA I EMBA

Nasi Absolwenci zajmują wysokie stanowiska we wszystkich sektorach gospodarki. Każdy Absolwent akredytowanych studiów EMBA może zostać członkiem AMBA. Członkostwo to oznacza, że ​​absolwenci MBA mogą ze sobą współpracować na arenie międzynarodowej, wiedząc, że łączą się z osobami z równie wysoko ocenianych programów. Członkowie AMBA mogą liczyć ze strony organizacji na doradztwo i wsparcie zawodowe, dostęp do portalu pracy, eventów na żywo oraz na dostęp do najnowszych badań i raportów.

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl