Nasi Absolwenci na Legii

W sobotę 16 marca 2019 r. zwycięskiemu meczowi Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław towarzyszyło niezwykle ciekawe spotkanie zorganizowane przez naszych absolwentów.

W Sali SKY BOX na stadionie Legii stawiło się przeszło 160 absolwentów naszego programu. Spotkanie otworzył Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii Warszawa, następnie obejrzano film o historii klubu, a później niezwykle interesujące wystąpienia dotyczące transformacji cyfrowej wygłosili Adam Piotrowicz, Digital Director w Legii Warszawa oraz Wiesław Kotecki, Experience Design Director w firmie Deloitte Digital.

Nie zabrakło także dyskusji oraz znakomitego poczęstunku z restauracji Belvedere.

Zebrani obejrzeli także mecz, a dyskusje i dobra zabawa trwały również długo po jego zakończeniu.
My w EMBA@UW jesteśmy niezwykle dumni z naszych absolwentów oraz energii, z jaką organizując oni takie eventy. Życzymy, żeby było ich jak najwięcej.

Zdjęcia autorstwa Jacka Prondzynskiego (otrzymane dzięki uprzejmości Legii Warszawa S.A. oraz Stowarzyszenia Absolwentów programu Executive MBA@UW ) udostępnił nam dr Krzysztof Pajączek, MBA, absolwent XXIII Kohorty.

Pełna galeria zdjęć w relacji Stowarzyszenia Absolwentów.