Nasi absolwenci na liście najbardziej kreatywnych ludzi biznesu

Absolwenci programu WIEMBA Tomasz Dalach i Marcin Mikołajczyk zostali wyróżnieni przez magazyn BRIEF tytułem jednych z najbardziej kreatywnych ludzi w polskim biznesie. Miesięcznik co roku wybiera pięćdziesiąt osób ze świata biznesu, które w ocenie redakcji wykazały się największą kreatywnością w prowadzonej działalności. Plebiscyt obejmuje przedstawicieli różnych branż i środowisk. Wspólnym mianownikiem wyróżnianych osób jest nieszablonowe podejście do biznesu, dzięki któremu osiągają sukcesy bez względu na branżę, w której działają.

Nagrodzenie laureatów nastąpiło podczas uroczystej gali plebiscytu "50. najbardziej kreatywnych w biznesie”.

Obecnie Tomasz Dalach i Marcin Mikołajczyk prowadzą fundusz venture capital Online Partners. Wcześniej stworzyli m.in.: Gruper.pl, który pod ich kierownictwem stał się największym niezależnym  portalem zakupów grupowych w Europie Środkowo-Wschodniej.
 

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl