Nasi absolwenci na liście najbardziej kreatywnych ludzi biznesu

Absolwenci programu WIEMBA Tomasz Dalach i Marcin Mikołajczyk zostali wyróżnieni przez magazyn BRIEF tytułem jednych z najbardziej kreatywnych ludzi w polskim biznesie. Miesięcznik co roku wybiera pięćdziesiąt osób ze świata biznesu, które w ocenie redakcji wykazały się największą kreatywnością w prowadzonej działalności. Plebiscyt obejmuje przedstawicieli różnych branż i środowisk. Wspólnym mianownikiem wyróżnianych osób jest nieszablonowe podejście do biznesu, dzięki któremu osiągają sukcesy bez względu na branżę, w której działają.

Nagrodzenie laureatów nastąpiło podczas uroczystej gali plebiscytu "50. najbardziej kreatywnych w biznesie”.

Obecnie Tomasz Dalach i Marcin Mikołajczyk prowadzą fundusz venture capital Online Partners. Wcześniej stworzyli m.in.: Gruper.pl, który pod ich kierownictwem stał się największym niezależnym  portalem zakupów grupowych w Europie Środkowo-Wschodniej.