Rejs Grecja: Korfu 2018

Po zakończonym z sukcesem rejsie Sardynia/Korsyka 2017 we wrześniu br. dla słuchaczy i absolwentów MBA  chciałbym Wam we współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów MBA UW zaproponować kolejny projekt żeglarski.

Termin: 8-15 września 2018

Miejsce czarteru: Morze Jońskie; GRECJA; KORFU, Marina Gouvia
Jachty/skipperzy: czarterujemy komfortowe, prawie nowe 12- osobowe, 5 -kabinowe jachty, po około 15 metrów długości (na jednym jachcie przewidujemy jednak nie więcej jak 10 osób.) Wszystkie jachty mają m.in. rolowanego grota, ster strumieniowy i plotter w kokpicie.

Aktualnie mamy już wstępnie zarezerwowane 2 jachty: Bavaria CRUISER 51; 2015-2017, armator KIRIACOULIS. Skipperami będą absolwenci MBA. Tradycyjnie skipperzy nie partycypują w kosztach czarteru jachtu, natomiast w innym kosztach już tak.

Uczestnicy: absolwenci i aktualni słuchacze programów MBA

Koszty uczestnictwa w rejsie:

Koszty udziału w rejsie wynoszą 475 EURO lub równowartość w złotówkach tj. 2100zł.

Są jeszcze dwa wolne miejsca. Doświadczenie żeglarskie nie jest konieczne.

Krzysztof Pajączek
tel. + 48 723 998 528