Rekrutacja 2020 - Nowe terminy!

 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW rozpoczęło rekrutację na nową, 28. edycję podyplomowych studiów Executive MBA.

Termin egzaminu wstępnego: sobota, 12 września 2020, godz., 10.00.

Zapraszamy do rejestracji w uniwersyteckim systemie rejestracji kandydatów: https://irk.uw.edu.pl/pl/offer/PODYPL2020/field/MBA/

Szczegóły dotyczące rekrutacji oraz lista dokumentów aplikacyjnych są dostępne na stronie: https://www.mcz.edu.pl/pl-PL/text/rekrutacja


Program Executive MBA@UW jest wiodącym programem Executive MBA w Polsce - akredytowanym przez międzynarodowe organizacje AMBA i EQUIS. Od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach, a jego studenci i absolwenci zasiadają w zarządach kluczowych firm w kraju i zagranicą, z powodzeniem łącząc praktyczną wiedzę zdobytą na studiach Executive MBA@UW z własnym, często wieloletnim, doświadczeniem zawodowym.

Studia prowadzimy w języku angielskim lub polskim. Na naszej stronie są dostępne szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, programu oraz harmonogramu zajęć:

Executive MBA@UW w języku angielskim
Executive MBA@UW w języku polskim

W roku akademickim 2020/21 zajęcia programu Executive MBA@UW ruszą zgodnie z planem, pod koniec września. Zaplanowaliśmy je w formie tradycyjnej, na sali wykładowej. Jeśli z powodu pandemii koronawirusa nie będą one przez pewien czas możliwe, jesteśmy również w 100% przygotowani do prowadzenia zajęć online.

Zapraszamy!

 


 

 

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl