Relacja z sesji wyjazdowej XXIV PL nitki do Radomska

Prawie jak na Zielonej Szkole – bo tak właśnie się czuliśmy i taki był klimat. Trochę tak, jakby wrócić na chwilę do czasów szkolnych wycieczek…
Na naszą 3 dniową  wycieczkę – bo o niej mowa – wybraliśmy się do Radomska, miasta rodzinnego Tadeusza i Stanisława Różewiczów, a także Mariusza Czerkawskiego.
Miasta, które od wielu lat kojarzone jest z przemysłem drzewnym i zakładem FAMEG. Jednak ostatnia dekada to także rozwój radomszczańskiej strefy przemysłowej, w której funkcjonują m.in. Whirlpool oraz  Jysk. Podczas naszego pobytu w Radomsku mieliśmy możliwość spotkać się z kadrą tych firm i przyjrzeć się procesowi produkcyjnemu Whirlpoola, a także zobaczyć, jak funkcjonuje magazyn logistyczny firmy Jysk.
Przed wizytą w zakładach przedstawiciel Urzędu Miasta w Radomsku, Jarosław Wojdełko, przybliżył nam działania miasta dotyczące powstania strefy, opowiedział też, jak strefa wygląda dziś i jakie są jej dalsze plany.
Pobyt w Radomsku odbywał się w ramach naszego zjazdu, więc oczywiście odbyły się normalne zajęcia – część z nich w siedzibie lokalnego banku ESBANKU Banku Spółdzielczego. Ale oczywiście był również czas (choć nie ma co ukrywać – wygospodarowany kosztem snu) na integrację, zarówno tą sportową jak i taneczną.

ZOBACZ ZDJĘCIA


 

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl