Relacja z wyjazdu Stowarzyszenia Absolwentów do Krynicy

Tradycyjnie już raz w roku liczna grupa absolwentów EMBA@UW uczestniczyła w dniach 19-23 stycznia 2022 r. w wyjeździe narciarskim na Jaworzynę Krynicką. Podobnie jak w latach poprzednich zakwaterowani byliśmy z Kolibie Krynickiej http://krynicka-koliba.pl/ położonej na szczycie Jaworzyny Krynickiej na wysokości 1114 m n.p.m., koło górnej stacji kolejki gondolowej.

W wyjeździe uczestniczyło blisko 40 osób. Wielkość grupy wydaje się optymalna,która ułatwia integrację i budowanie relacji. Dla uczestników wyjazdu jest niesamowitą przyjemnością rozpoczynanie jazdy na nartach na porannym narciarskim sztruksie, często jeszcze przed uruchomieniem kolejki gondolowej dla narciarzy. Tradycyjnie też były przypadki, że osoby, które dotarły do Krynicy po godzinie 18.00 wjeżdżały na górę ratrakiem (w latach wcześniejszych jak było więcej śniegu również skuterami śnieżnymi).

W tym roku po raz pierwszy znalazła się 6 - osobowa grupa, która jednego dnia w towarzystwie instruktora na skiturach   weszła w dobrym tempie spod dolnej stacji gondoli na szczyt Jaworzyny Krynickiej, a potem na skiturach zjechała na dół. Najprawdopodobniej dzień skiturowy na trwale wpiszę się w tradycję naszych wyjazdów do Krynicy, za rok będzie więcej chętnych na skitury (część osób zrezygnowało z wejścia z uwagi na brak odpowiedniego stroju, który jak wiadomo różni się od typowego stroju narciarskiego). Za rok znowu jedziemy na Jaworzynę Krynicką, będzie to już  V wyjazd - mały jubileusz.. Termin: 25-29 stycznia 2023 r. Cała Koliba będzie znowu nasza. Zapraszamy już do udziału!!