Relacja ze spotkania emba@UW Alumni na LEGII

W dniu 2 kwietnia 2022r odbył się kolejny bardzo udany event Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW w THE BOX na stadionie Legii Warszawa. W spotkaniu uczestniczyło około 110 osób absolwentów i studentów programu EMBA@UW. Część oficjalną poprowadzili Sylwester Wybranowski i Krzysztof Pajączek, odpowiednio Prezes i Wiceprezes Stowarzyszenia.

Wystąpienia zainaugurował gość specjalny prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz – Dziekan Wydziału Zarządzania UW, a później zabrał głos dr Tomasz Ludwicki – Dyrektor Programu Executive MBA@UW.

Następnie mieliśmy przyjemność wysłuchania wystąpień:

Marcina Herra  – Wiceprezesa Zarządzającego Legii Warszawa S.A. “Legia Warszawa: kluczowe obszary działalności, odpowiedź na trudną sytuację i kierunki dalszego rozwoju”

oraz

Stefana Karmaza – CEO Vectio Sp. z o.o.  – “Praktyczne zastosowanie sztucznej inteligencji w transformacji cyfrowej”

Po nich były wystąpienia kolejnych partnerów wydarzenia tj. Łukasza Zapartego z TMFlota Toyota Cygan oraz Pawła Głucha z Ipopema.  

W trakcie przerwy meczu Legia Warszawa-Lechia Gdańsk odbyła się żywiołowa aukcja przedmiotów z której dochód przeznaczony został na pomoc dla Ukrainy. Licytowaliśmy 3 komplety oryginalnych koszulek i kubków z logo Illinois, 2 vouchery na weekend z Toyotą, zdjęcie ukraińskiej modelki oraz koszulkę meczową Artura Jędrzejczyka z autografami wszystkich piłkarzy Legii. I ten ostatni przedmiot aukcji wzbudził najwięcej emocji i został wylicytowany do kwoty 7.000zł. Łącznie w trakcie licytacji zebraliśmy 10.750zł. Za tę kwotę, którą powiększyliśmy ze środków Stowarzyszenia do 12.000zł zostaną zakupione leki dla potrzebujących w Łucku i Żytomierzu na Ukrainie.

Klimatyczne miejsce, ciekawe wystąpienia, doskonały catering, trochę alko, wygrana Legii z Lechią 2:1, wszystkie te element spowodowały, że uczestnicy bardzo byli zadowoleni z udziału w tym evencie. Sprzyjało to również integracji i budowania relacji.

Poniżej galeria zdjęć autorstwa Marka J. Sokala z eventu.

 

 

 

 

 


 
   AACSB International - Założona w 1916 r. (AACSB) jest największym na świecie sojuszem edukacji biznesowej, łączącym nauczycieli, studentów i biznes.
 

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: [email protected]