Ruszyła nowa, 27. edycja Studiów Executive MBA na UW

Zakończyła się rekrutacja na kolejną, już 27. edycję studiów Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Pod koniec września większość nowych Studentek i Studentów wzięła udział w wyjeździe integracyjnym do Jury Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie uczestniczyła w kilkudniowych zajęciach team-buildingowych.

11 października odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego, a w tym samym tygodniu odbyły się pierwsze zajęcia: sesje wprowadzające oraz moduły z ekonomii firmy i strategicznego przywództwa.

Wszystkim naszym nowym Studentkom i Studentom życzymy wszelkich sukcesów w zdobywaniu nowej wiedzy i nowych doświadczeń.

Gaudeamus igitur!