Sesja wyjazdowa w Indiach '2017

W maju b.r. nasi słuchacze uczestniczyli w sesji “Doing Business in India”, która miała miejsce w Indiach.

Sesja została zorganizowana we współpracy z jedną z najlepszych w Indiach szkół biznesu - S.P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR). Uczelnia ta założona w 1981 jest niemal od początku istnienia zaliczana do grona dziesięciu najlepszych szkół biznesowych w Indiach, posiada również najbardziej prestiżową na świecie akredytację AMBA. Nawiązanie współpracy z uczelnią indyjską dało naszym studentom możliwość zapoznania się z możliwościami nawiązania kontaktów biznesowych w tym największym i jednym z najbardziej najdynamiczniej rozwijających się regionów świata.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ