Spotkania informacyjne - SMART EAGLES

Program Executive MBA@UW  jest jednym z najlepszych programów MBA w Polsce - akredytowanym przez międzynarodowe organizacje AMBA oraz EQUIS oraz zajmującym czołowe miejsca w rankingach. Nasi studenci i absolwenci zasiadają w zarządach wiodących firm w kraju i zagranicą, z powodzeniem łącząc praktyczną wiedzę zdobytą na studiach Executive MBA@UW z własnym, często wieloletnim, doświadczeniem zawodowym.

W trakcie studiów oferujemy angażujące i jednocześnie niezwykle interesujące zajęcia. W roku akademickim 2022/23 ruszą one zgodnie z planem i będą prowadzone w formie tradycyjnej, na sali wykładowej. Jeśli, z powodu pandemii koronawirusa, nie będzie to przez jakiś czas możliwe, jesteśmy w 100% przygotowani do prowadzenia zajęć online.

Rekrutacja SMART EAGLES już ruszyła! Wszystkich kandydatów zapraszamy na egzamin 2 lipca 2022.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy na spotkanie informacyjne on-line lub stacjonarnie. O organizacji studiów, programie nauczania, o wykładowcach i o wszystkim, co może interesować kandydatów, opowie dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor programu EMBA@UW.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny - niezbędna jest wcześniejsza rejestracja.

Proponujemy Państwu następujące terminy spotkań informacyjnych:

4 czerwca 2022,
od godz. 12:00
14 czerwca 2022, w godz. 18.00 – 19.00.  21 czerwca 2022, w godz. 17.00 – 18.00.
Wydział Zarządzania UW,
budynek C, sala C105
Spotkanie online via ZOOM Spotkanie online via ZOOM
od 8:30 (przed spotkaniem) możliwość uczestniczenia w wykładzie:
OPERATIONS MANAGEMENT -
prof. Nicholas Petruzzi
Wszyscy zainteresowani po rejestracji otrzymają link do spotkania Wszyscy zainteresowani po rejestracji otrzymają link do spotkania

REJESTRACJA