Spotkanie informacyjne - Rekrutacja EARLY BIRDS

Program Executive MBA@UW  jest jednym z najlepszych programów MBA w Polsce - akredytowanym przez międzynarodowe organizacje AMBA oraz EQUIS oraz zajmującym czołowe miejsca w rankingach. Nasi studenci i absolwenci zasiadają w zarządach wiodących firm w kraju i zagranicą, z powodzeniem łącząc praktyczną wiedzę zdobytą na studiach Executive MBA@UW z własnym, często wieloletnim, doświadczeniem zawodowym.

W trakcie studiów oferujemy angażujące i jednocześnie niezwykle interesujące zajęcia. W roku akademickim 2022/23 ruszą one zgodnie z planem i będą prowadzone w formie tradycyjnej, na sali wykładowej. Jeśli, z powodu pandemii koronawirusa, nie będzie to przez jakiś czas możliwe, jesteśmy w 100% przygotowani do prowadzenia zajęć online.

Rekrutacja EARLY BIRDS już ruszyła! Dla wszystkich kandydatów podchodzących do egzaminu 28 maja 2022 oferujemy 10% zniżki na studia!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy na spotkanie informacyjne on-line. O organizacji studiów, programie nauczania, o wykładowcach i o wszystkim, co może interesować kandydatów, opowie dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor programu EMBA@UW.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny - niezbędna jest wcześniejsza rejestracja.

Proponujemy Państwu dwa terminy spotkań informacyjnych:

15 marca 2022, w godz. 18.00 – 19.00.  2 kwietnia 2022, od godz. 12.00   26 kwietnia 2022, w godz. 18.00 – 19.00.  10 maja 2022, w godz. 18.00 – 19.00.  24 maja 2022, w godz. 18.00 – 19.00.
Spotkanie online via ZOOM Wydział Zarządzania UW,
budynek C, sala C107