Spotkanie informacyjne 31.08.2023 - zapisy

Program Executive MBA@UW  jest jednym z najlepszych programów MBA w Polsce - akredytowanym przez międzynarodowe organizacje AMBA oraz EQUIS oraz zajmującym czołowe miejsca w rankingach. Nasi studenci i absolwenci zasiadają w zarządach wiodących firm w kraju i zagranicą, z powodzeniem łącząc praktyczną wiedzę zdobytą na studiach Executive MBA@UW z własnym, często wieloletnim, doświadczeniem zawodowym.

Wszystkich kandydatów zapraszamy na rejestrację w IRK od 15 lipca 2023.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy na spotkanie informacyjne on-line lub stacjonarnie. O organizacji studiów, programie nauczania, o wykładowcach i o wszystkim, co może interesować kandydatów, opowie dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor programu EMBA@UW.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny - niezbędna jest wcześniejsza rejestracja.
 

Proponujemy Państwu następujące terminy spotkań informacyjnych:

31 sierpnia 2023, w godz. 17.00 – 18.00. 

Spotkanie online via ZOOM

Wszyscy zainteresowani po rejestracji otrzymają link do spotkania

REJESTRACJA

 

 


 
   AACSB International - Założona w 1916 r. (AACSB) jest największym na świecie sojuszem edukacji biznesowej, łączącym nauczycieli, studentów i biznes.
 

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: [email protected]