Spotkanie informacyjne w siedzibie MCZ - 26.04.2019, godz. 17.00

PROSIMY O REJESTRACJĘ

We wrześniu 2019 r. rozpoczyna się kolejna, już 27. edycja naszych podyplomowych studiów EMBA@UW, czyli Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim.

Absolwenci studiów otrzymują świadectwo studiów podyplomowych Wydziału Zarządzania UW oraz dyplom Executive Master of Business Administration.

O organizacji studiów, programie nauczania, o wykładowcach i o wszystkim, co może interesować kandydatów opowie Dyrektor Studiów, dr Tomasz Ludwicki.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w 27. edycji Programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim zapraszamy na:

SESJĘ INFORMACYJNĄ

która odbędzie się: