Spotkanie z prof. dr hab. Krzysztofem Obłojem - założycielem naszego MBA

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW i Międzynarodowego Centrum Zarządzania UW serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z prof. dr hab. Krzysztofem Obłojem – z okazji 30-lecia istnienia naszego Programu Executive MBA.

Profesor Obłój był jednym z założycieli i przez 20 lat kierował naszym programem MBA. Spotkania z profesorem są zawsze okazją do zdobycia nowej wiedzy, ale też inspiracją do działania. Niech „case” sukcesu naszego Programu będzie kolejną z tych lekcji. W spotkaniu oprócz Profesora wezmą również udział zaproszeni goście specjalni związani z naszym Programem.

Po dyskusji z udziałem Profesora zapraszamy na networking i dyskusję, o tym „co zrobić z tak udanie rozpoczętym życiem.”

 

Termin: piątek 27 maja 2022r. w godz. 19.00 - 2.00.

 

Miejsce: Klub HYBRYDY (Warszawa, ul. Złota 7/9). 

 

Koszt udziału:

  • 0 zł od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę premium za 2022r (500zł).
  • 100zł  od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę członkowską za 2022r. (200zł).  Składki wpłacamy na konto stowarzyszenia poniżej. 
  • 200zł od pozostałych absolwentów MBA i od osób towarzyszących
  • 300zł wpisowe w tej wysokości będzie pobierane od wszystkich osób, które dopiero w dniu eventu będą dokonywały wpłaty gotówką przed wejściem do Klubu Hybrydy

 

Cena obejmuje ciepły catering i 6h open bar.

 

Termin i wysokość wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: krzysztof.pajaczek@gmail.com

 

Partnerzy eventu:  

Jeżeli ktoś z Was chciałby żeby jego firma została partnerem eventu lub miał jakieś pomysły w tym zakresie to prosimy o kontakt.

 

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do udziału

Sylwester Wybranowski, Krzysztof Pajączek & dr Tomasz Ludwicki


 
   AACSB International - Założona w 1916 r. (AACSB) jest największym na świecie sojuszem edukacji biznesowej, łączącym nauczycieli, studentów i biznes.
 

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: mba@uw.edu.pl