Spotkanie z prof. dr hab. Krzysztofem Obłojem - założycielem naszego MBA

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW i Międzynarodowego Centrum Zarządzania UW serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z prof. dr hab. Krzysztofem Obłojem – z okazji 30-lecia istnienia naszego Programu Executive MBA.

Profesor Obłój był jednym z założycieli i przez 20 lat kierował naszym programem MBA. Spotkania z profesorem są zawsze okazją do zdobycia nowej wiedzy, ale też inspiracją do działania. Niech „case” sukcesu naszego Programu będzie kolejną z tych lekcji. W spotkaniu oprócz Profesora wezmą również udział zaproszeni goście specjalni związani z naszym Programem.

Po dyskusji z udziałem Profesora zapraszamy na networking i dyskusję, o tym „co zrobić z tak udanie rozpoczętym życiem.”

Termin: piątek 27 maja 2022r. w godz. 19.00 - 2.00.

Miejsce: Klub HYBRYDY (Warszawa, ul. Złota 7/9).

Koszt udziału:

• 0 zł od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę premium za 2022r (500zł).
  • 100zł  od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę członkowską za 2022r. (200zł).  Składki wpłacamy na konto stowarzyszenia poniżej.
  • 200zł od pozostałych absolwentów MBA i od osób towarzyszących
  • 300zł wpisowe w tej wysokości będzie pobierane od wszystkich osób, które dopiero w dniu eventu będą dokonywały wpłaty gotówką przed wejściem do Klubu Hybrydy

Cena obejmuje ciepły catering i 6h open bar.

Termin i wysokość wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: [email protected]

Partnerzy eventu:

Jeżeli ktoś z Was chciałby żeby jego firma została partnerem eventu lub miał jakieś pomysły w tym zakresie to prosimy o kontakt.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do udziału

Sylwester Wybranowski, Krzysztof Pajączek & dr Tomasz Ludwicki