Stowarzyszenie Absolwentów EMBA@UW zaprasza na letnie aktywności!

Uprzejmie przypominamy o trwających zapisach na Bal Absolwentów programu Executive MBA@UW, który odbędzie się w dniu 18 września 2021 w Hotelu Westin w Warszawie (termin zgłoszeń i wpłat - 15 lipca 2021r), więcej szczegółów w mailu poniżej.

Przygotowaliśmy również ofertę dla firm. które chciałyby wspomóc działanie Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW i zostać naszym partnerem na Balu i na kolejnych eventach. Zachęcamy do zapoznania i do współpracy. (vide załącznik)

Członków Stowarzyszenia, którzy jeszcze nie uiścili składki członkowskiej za 2021r. prosimy, żeby dokonały wpłaty ASAP (składka regularna -150zł, składka Premium - 500zł), szczegóły vide:

Zachęcamy też, zwłaszcza nowych absolwentów do zapisywania się do stowarzyszenia:

Ponadto na okres lipiec - wrzesień przygotowaliśmy dla Was dość szeroką ofertę integracyjnych eventów:

24-25 lipca - spływ kajakowy Czarną Hańczą dla 24 osób, koszt udziału 190zł/os - szczegóły w załączniku, termin zgłoszeń ASAP., osoba koordynująca - Piotr Sota (tel. 501 325 011, [email protected])

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30 lipca, godz. 16.00-20.00 - integracja na krytej strzelnicy FSO w Warszawie dla 30 osób, termin zgłoszeń 15.07, osoby koordynujące - Sławomir Łazarski (tel. 531 999 909, [email protected]) i Krzysztof Pajączek (tel. 723 998 528)

Koszt udziału: 80zł/os; 50zł dla osób które opłaciły zwykłą składką członkowską i bezpłatnie dla osób które opłaciły składkę premium. Cena obejmuje wynajęcie strzelnicy i koszt amunicji. Instruktorów i broń mamy dzięki Sławkowi za free.
Strzelania:
- z broni bocznego zapłonu (na rozgrzewkę dla początkujących),
- z pistoletu GLOCK 17 ( 3 - 4 rodzaje strzelań),
- ze strzelby gładkolufowej (tzw. shotgun),
- z karabinka wojskowego (AK, M4).
Zakładamy po 50 szt. amunicji na osobę.
Po strzelaniach planujemy wybranie się do jakiejś knajpki lub na bulwary nad Wisłę i kontynuację integracji.

21-22 sierpnia - spływ kajakowy Pilicą - osoba koordynująca Krzysztof Pajączek (tel. 723 998 528)

4-11 września rejs żeglarski we Włoszech - mamy jeszcze kilka miejsc, termin zgłoszeń ASAP - osoba koordynująca Krzysztof Pajączek (tel. 723 998 528)

Planowana trasa: Salerno – Capri – Ponza – Ventotene – Ischia – Procida – Sorrento – Positano – Amalfi – Salerno

Mamy już wyczarterowane 2 bardzo komfortowe, nowoczesne jachty -  Oceanis 46.1, jeden jacht z 2020r., a drugi z 2019r.
Jachty mają po 4 kajuty 2 osobowe. Kajuty w pierwszej kolejności przewidziane są dla par.
Wypływamy i kończymy rejs w Marinie d`Arechi w Salerno, koło Neapolu. Koszt udziału od osoby: 2600zł lub 565 EUR . Cena obejmuje koszt czarteru jachtu w tym obligatoryjne pakiety startowe 2x450EUR do zapłacenia w marinie oraz ubezpieczenie kaucji) Włosi próbują naciągać żeglarzy, dlatego kaucję trzeba we Włoszech ubezpieczać.

Na jednym jachcie skipperem będzie Mariusz Sienkiewicz, drugi poprowadzi Krzysztof Pajączek.

Jest relatywnie dobre połączenie Wizzair z Waw do Neapolu.

24-26 września - wyjazd integracyjny kamperami do ośrodka Uroczysko (świętokrzyskie) - termin zgłoszeń do 15 lipca (z uwagi na bardzo duże zainteresowanie kamperami termin na zgłoszenia jest relatywnie b. krótki), osoby koordynujące - Klaudiusz Piwowarski (tel. 729 116 304, piwowarski.klaudiusz@gmail.com) i Krzysztof Pajączek (tel. 723 998 528)

Będziemy mieli 10 kamperów. W kamperze, jeśli byśmy jechali bez par czyli np. sami faceci albo same panie w aucie to 3 osoby mogą spać bez spania ze sobą (dzielone łóżko z tyłu i łóżko w środku). Tak więc 30 osób może jechać, chyba że będą pary to wtedy 4 osoby spokojnie się zmieszczą w jednym kamperze..

Cena za jeden kamper - 1500-1600 zł za całość (kamper + paliwo + opłata za pole i przygotowanie ogniska + prowiant z jakimś alko) więc wyszłoby około 500 - 600zł na osobę za cały wyjazd.

W pobliżu jest jezioro, można wynająć rowery wodne lub kajaki.

Jakby ktoś nie chciał jechać kamperem to może dojechać sam i wynająć apartament w ośrodku.

Serdecznie zachęcamy do udziału w eventach.

Zachęcamy również do opłacania składek członkowskich za rok 2021, vide:  https://www.alumni.org.pl/skladki/

W imieniu Zarządu

serdecznie pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek