Sukces Executive MBA@UW w rankingu „Perspektyw”

18 listopada w odbyła się uroczystość związana z Forum Liderów Kształcenia Manadżerskiego, podczas której omawiane były kwestie edukacji zarządczo-menadżerskiej w naszym kraju. W ramach wydarzenia zorganizowano dwa panele dyskusyjne: „Ewolucja studiów zarządczo-ekonomicznych – kogo i jak kształcić dla potrzeb popandemicznego rynku pracy” (rektorski) oraz „Przewagi konkurencyjne programów MBA – czym są, dokąd ewoluują, jak je mierzyć?” (dyrektorski).

Podczas wydarzenia można było usłyszeć wypowiedź m.in. rektora Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Alojzego Nowaka, który opowiadał o dawnych i obecnych tendencjach na rynku pracy.

- Ważne żeby kształcić nie tylko pracobiorców, ale i pracodawców, podkreślać istotną rolę managerów. Jako Uniwersytet Warszawski coraz lepiej rozumiemy się z biznesem, dzięki czemu kadra zarządzająca staje się niezwykle ważnym elementem organizacji – powiedział w trakcie gali JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego.

- Nasz program MBA wpłynął na kształtowanie się trendów edukacji menedżerskiej, a poprzez kariery naszych absolwentów również na funkcjonowanie gospodarki - ocenił dr Tomasz Ludwicki, dyrektor Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim.

Jedną z części spotkania było wręczenie nagród dla najlepszych programów MBA w Polsce. W Złotej Piętnastce uplasował sięprowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania na Wydziale Zarządzania UW program EMBA@UW Executive MBA, zajmując trzecie miejsce.

Program EMBA@UW Executive MBA otrzymał także nagrodę w kategorii „Merytoryczne cechy programu”. Wyróżnienie odebrał dr Tomasz Ludwicki, dyrektor programu.

Cała relacja z Gali znajduję się tutaj.

e-mail: mba@uw.edu.pl