Uroczysta Graduacja Absolwentów Executive MBA

13 czerwca 2015 r., w Sali Senatu Pałacu Kazimierzowskiego Uniwersytetu Warszawskiego, odbyła się uroczysta Graduacja studentów XXII edycji Programu Executive MBA na Uniwerystecie Warszawskim.
Uroczystość poprowadził prof. dr hab. Alojzy Nowak, Prorektor UW ds. Badań i Współpracy. Ponadto w uroczystości wzięli udział: doc. dr Ewa Krakowińska, Prodziekan ds. Studenckich na Wydziale Zarządzania UW, dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor EMBA, prof. Susan Cohen, Dyrektor EMBA oraz Absolwenci i Ich rodziny. Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele Partnerów Programu Executive MBA: Pan Mirosław Mirosławski, Dyrektor Finansowy, Wiceprezes  Zarządu ABB Sp. z o.o oraz Pani Zuzanna Warowna – Toruńska, Chief Operatin Officer, DDB & Tribal Sp. z o.o., którzy wręczyli nagrody studentom za najlepsze prace ze strategii (ABB) i marketingu (DDB&Tribal). Nagrody w poszczególnych kategoriach otrzymali:
Nagroda za najlepszą Pracę ze Strategii, ufundowana przez ABB Polska: Tomasz Michałowicz, Paweł Rakowski, Krzysztof Wojtyczka.
Nagroda za najlepszą Pracę z Marketingu, ufundowana przez DDB Warszawa: Izabela Zajfert, Antoni Hułas i Remigiusz Lewandowski.

Nagrody otrzymali ponadto: prof. Nicholas Petruzzi – najlepszy zagraniczny wykładowca XXII edycji EMBA oraz prof. Krzysztof Obłój – najlepszy polski wykładowca XXII edycji EMBA.

Absolwentom wyróżnionym wykładowcom gratulacje złożyli także w krótkich przemówieniach: prof. Alojzy Nowak, doc. dr Ewa Krakowińska.
Prorektor  prof. dr hab. Alojzy Nowak w swoim przemówieniu podkreślił znaczenie studiów Executive MBA oraz rolę odgrywa uniwersytecki program EMBA w kształtowaniu świadomości menedżerów na rynku polskim.
W imieniu absolwentów głos zabrał Tomasz Kacprzak, który podziękował za współpracę wszystkim koleżankom i kolegom z roku, Ich rodzinom, wykładowcom oraz zespołowi Międzynarodowego Centrum Zarządzania UW.
Uroczystość zakończyło przemówienie dr Tomasza Ludwickiego, który podsumował wymagające trzy semestry studiów i pogratulował Absolwentom ich ukończenia.

O uroczystą oprawę Graduacji zadbał Chór Uniwersytetu Warszawskiego, który wykonał “Gaude Mater Polonia” oraz “Gaudemaus Igitur”.