Uroczysta graduacja XX edycji

W sobotę, 29 czerwca 2013 r., w Sali Senatu Pałacu Kazimierzowskiego Uniwersytetu Warszawskiego, odbyła się uroczysta Graduacja studentów XX edycji Programu Warsaw – Illinois Executive MBA. Uroczystość poprowadził prof. dr hab. Alojzy Nowak, Prorektor UW ds. Badań i Współpracy. Ponadto w uroczystości wzięli udział: Pan Stephen D. Mull, Ambasador USA w Polsce, prof. Jan Turyna, Dziekan Wydziału Zarządzania UW;  dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor WIEMBA oraz Absolwenci i Ich rodziny. Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele Partnerów Programu WIEMBA: Pan Piotr Łuba, Partner,  PwC Polska; Pan Janusz Petrykowski, Wiceprezes ABB Sp. z o.o., Pan Jerzy Ciempiel, Dyrektor Personalny ABB Sp. z o. o. oraz Pani Zuzanna Warowna-Toruńska, Zastępca Dyrektora Generalnego, DDB Sp. z o.o., którzy wręczyli nagrody studentom za najlepsze prace ze strategii (ABB), marketingu (DDB) oraz za najlepszy projekt doradczy (PwC). Nagrody w poszczególnych kategoriach otrzymali:

Nagroda za najlepszy Projekt Doradczy, ufundowana przez PwC Polska: Rafał Fryzowicz, Radosław Matys, Marcin Sęk, Marcin Woźniak
Nagroda za najlepszą Pracę z Marketingu, ufundowana przez DDB Warszawa: Katarzyna Melon, Rafał Fryzowicz, Radosław Matys, Marcin Sęk, Marcin Woźniak
Nagroda za najlepszą Pracę ze Strategii, ufundowana przez ABB Polska: Rafał Fryzowicz, Radosław Matys, Marcin Sęk, Marcin Woźniak

Nagrody otrzymali ponadto: prof. Nicolas Petruzzi – najlepszy wykładowca XX edycji WIEMBA z Univeristy of Illinois oraz prof. Krzysztof Obłój – najlepszy wykładowca XX edycji WIEMBA z Uniwersytetu Warszawskiego.
Pan Janusz Petrykowski, Vice Prezes ABB, wygłosił krótki wykład nt. wskazówek ważnych na dalszej drodze rozwoju kariery zawodowej każdego absolwenta programu Executive MBA. Absolwentom gratulacje złożyli także w krótkich przemówieniach: prof. Alojzy Nowak, prof. Jan Turyna oraz Ambassador Stephen D. Mull. Jarosław Pękala zabrał głos w imieniu absolwentów i podziękował za współpracę wszystkim koleżankom i kolegom z roku, Ich rodzinom, wykładowcom oraz zespołowi Międzynarodowego Centrum Zarządzania UW.
Dr Patryk Mikucki, Przewodniczący Stowarzyszenia Absolwentów WIEMBA „Nowy Świat”, gratulując absolwentom, zaprosił Ich do członkostwa w Stowarzyszeniu. Wystąpienia zakończył dr Tomasz Ludwicki, który podsumował wymagające trzy semestry studiów i pogratulował Absolwentom ich ukończenia.
O uroczystą oprawę Graduacji zadbał Chór Uniwersytetu Warszawskiego, który wykonał “Gaude Mater Polonia” oraz “Gaudemaus Igitur”. Po zakończeniu części oficjalnej, Absolwenci i Ich goście udali się do Sali Złotej na toast lampką wina, przekąski i napoje.

Zobacz więcej zdjęć w galerii | zobacz relacje wideo