Uroczysta Graduacja XXIV edycji EMBA@UW

Dodany: 26 czerwca 2018

W sobotę, 23.06.2018 r., w Sali Senatu Pałacu Kazimierzowskiego Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczysta Graduacja studentów XXIV edycji Programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim.

Uroczystość poprowadził prof. dr hab. Alojzy Nowak, Dziekan Wydziału Zarządzania UW. Ponadto w uroczystości wzięli udział: dr Michał Kurtyka, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Energii, dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim  oraz Absolwenci i Ich rodziny. Na uroczystości obecny był także przedstawiciel wieloletniego Partnera Programu Executive MBA: Pan Jerzy Ciempiel, Country HR Manager ABB Sp. z o.o , który wręczył słuchaczom nagrody za najlepsze prace ze strategii.

Dr Michał Kurtyka wygłosił okolicznościowy wykład, inspirujący Absolwentów do rozwijania swoich zainteresowań i zawodowych karier. Po wykładzie dr Tomasz Ludwicki wręczył Panu Jerzemu Ciempielowi Medal za Zasługi dla Uniwersytetu Warszawskiego.

Następnie rozpoczęła się ceremonia wręczania nagród najlepszym Profesorom i Studentom Programu EMBA.

Najlepsi studenci, z najwyższą średnią ocen:

  • w edycji angielskiej Programu:
    • 1.Robert Chlebosz
    • 2.Michał Kasprzyk
  • w edycji polskiej Programu (ex-aequo):
    • 1.  Agnieszka Komoszka i Marek Rząsowski

Nagrodę za najlepszą Pracę ze Strategii, ufundowaną przez ABB Polska otrzymał zespół w składzie: Joanna Różeńska, Robert Chlebosz, Michał Kacprzyk.

Nagrodę za najlepszy projekt doradczy w edycji angielskiej otrzymali: Paweł Majcherkiewicz, Grzegorz Korzuszek, Patryk Madaj i Piotr Kozubski.

Nagrody za najlepszy projekt doradczy w zakresie zarządzania strategicznego w edycji polskiej otrzymały dwa zespoły:

  1. Za wdrożenie innowacyjnych technologii: Tomasz Grzybowski i Tomasz Żukociński.
  2. Za ciekawość poznawczą i rozwój koncepcji: Karolina Stachowicz-Lada, Magdalena Ogrodnik, Rafał Bulski, Sebastian Nowak.

Jako najlepsi wykładowcy XXIV edycji EMBA wyróżnieni zostali: prof. Nicholas Petruzzi, dr Mieczysław Grudziński, dr Adam Chmielewski oraz dr Tomasz Ludwicki.

Absolwentom i wyróżnionym wykładowcom gratulacje złożyli także w krótkich przemówieniach: prof. Alojzy Nowak i dr. Tomasz Ludwicki.

Dziekan prof. dr hab. Alojzy Nowak w swoim przemówieniu podkreślił znaczenie absolwentów Executive MBA dla Uniwersytetu Warszawskiego i polskiego rynku. Profesor wskazał ważną rolę współpracy i wspólnego działania w dzisiejszym modelu zarządzania.

W imieniu absolwentów głos zabrali: Jacek Kuczyński, International Marketing Manager w firmie SVANTEK (w imieniu nitki anglojęzycznej) oraz mec. Michał Tomczak (w imieniu nitki polskojęzycznej), którzy podziękowali wszystkim koleżankom i kolegom z roku, Ich rodzinom, wykładowcom oraz zespołowi Międzynarodowego Centrum Zarządzania UW.

W imieniu Stowarzyszenia Absolwentów Programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim głos zabrał jego Prezes, Tomasz Kacprzak, który zaprosił wszystkich Absolwentów do przystąpienia do Stowarzyszenia.

Uroczystość zakończyło przemówienie dr Tomasza Ludwickiego, który podsumował cztery wymagające semestry studiów i podziękował słuchaczom za ich zaangażowanie w XXIV edycję Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim.

O uroczystą oprawę Graduacji zadbał Chór Uniwersytetu Warszawskiego, który wykonał “Gaude Mater Polonia” oraz “Gaudemaus Igitur”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wspaniałego wydarzenia.

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl