Uroczysta Graduacja XXV Kohorty

W sobotę, 15 czerwca 2019 roku w Sali Senatu Pałacu Kazimierzowskiego na UW odbyła się uroczysta Graduacja studentów XXV. Edycji Programu Executive MBA na UW.

Absolwenci, mimo upału ubrani w tradycyjne togi i birety akademickie, zostali uhonorowani tytułami Executive Master of Business Administration, potwierdzonymi okolicznościowymi dyplomami oraz świadectwami ukończenia studiów podyplomowych UW.
prof. dr hab. Alojzy Nowak,
Dziekan WZ UW

Ceremonii przewodniczył prof. dr hab. Alojzy Nowak, Dziekan Wydziału Zarządzania UW.
prof. Susan I. Cohen

W uroczystości, oprócz Absolwentów, ich Rodzin i przyjaciół, wzięli udział goście honorowi:

• prof. dr. hab. Włodzimierz Lengauer, profesor emeritus Wydziału Historycznego UW, prorektor UW w latach 2008 – 2012
  • Pan Patryk Madaj – Dyrektor Personalny ABB, firmy będącej Partnerem Programu,
  • prof. Susan I. Cohen, profesor emeritus University of Illinois i amerykańska Koordynatorka Studiów Executive MBA na UW w latach 2003 – 2018,
  • prof. George Monahan, były zasłużony wykładowca Programu.
prof. dr hab. Włodzimierz Lengauer

Prof. Lengauer wygłosił wykład okolicznościowy pt. „Nasze tradycje: bogowie Grecji”.
Pani Rablin-Schubert
odbiera nagrodę dla najlepszej
Studentki Programu

Pan Tański odbiera nagrodę
dla najlepszego Studenta Programu

W kategorii Najlepsi Studenci statuetki otrzymali Pani Elżbieta Rablin-Schubert oraz Pan Stanisław Tański, a także P.P. Karina Szostak, Grzegorz Frukacz, Stefan Karmaza, Łukasz Olszewski, Władysław Podraza.

Dyrektor Personalny ABB, Pan Patryk Madaj, wręczył nagrodę ABB za najlepszą anglojęzyczną pracę z zarządzania strategicznego zespołowi, w skład którego wchodzili P. P. Stefan Karmaza, Piotr Palusiak i Klaudiusz Tchórzewski.

Oprócz Studentów, wyróżnieni także zostali najlepsi Wykładowcy. Tutaj nagrody przyznawali sami uczestnicy Programu, którzy po każdym zakończonym cyklu zajęć oceniali swoich Wykładowców.  Najlepszymi anglojęzycznymi Wykładowcami zostali: dr Mieczysław Grudziński, prof. Jovana Stanisljevic, prof. Prem Chandrani, a tytuł najlepszych polskojęzycznych Wykładowców otrzymali Mikołaj Budzyński i dr Tomasz Ludwicki.

dr Tomasz Ludwicki
i dr Mieczysław Grudziński -
najlepsi Wykładowcy Programu

Uroczystość uświetnił Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego znakomitym wykonaniem „Gaude Mater Polonia” oraz „Gaudeamus Igitur”. Po uroczystości zaproszono wszystkich na symboliczną lampkę szampana, a pod Auditorium Maximum wykonano pamiątkowe grupowe fotografie.

Pełna galeria fotografii dostępna jest tutaj.

Fotografie: Marcin Kluczek