UW oraz WZ UW zwycięzcami Rankingu Perspektyw

Na zdjęciu pośrodku prof. Alojzy Nowak, Dziekan WZ UW, odbiera dyplom dokumentujący I miejsce WZ UW w rankingu kierunków studiów ekonomicznych.
fot. Perspektywy/Leszek Wdowiński

Fundacja Perspektywy ogłosiła Ranking polskich uczelni wyższych. W kategorii uczelni publicznych I miejsce zajął ponownie Uniwersytet Warszawski, przed Uniwersytetem Jagiellońskim i Politechniką Warszawską.

W kategorii Kierunków Studiów, podkategorii Zarządzanie, nasz Wydział Zarządzania UW zajął również pierwsze miejsce ex aequo ze Szkołą Główną Handlową. Na trzecim miejscu uplasował się Wydział Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Więcej szczegółów na stronie: http://www.wz.uw.edu.pl/aktualnosci/33461/ranking-uczelni-wyzszych-perspektywy-2019