Webinar - Jak COVID-19 „pomógł” cyfrowej transformacji? - 3.06, 10:00

 

 
Jak COVID-19 „pomógł” cyfrowej transformacji?

Rynek nie mógł przewidzieć pojawienia się COVID-19, ale tak samo nikt nie mógł spodziewać się tego, że znacząco wpłynie on na cyfrową transformację firm. W jaki sposób nieoczekiwany wirus „pomógł” cyfrowej transformacji? Jakie działania zapoczątkował? Wszystko to omówimy w trakcie wydarzenia online organizowanego przez Transition Technologies PSC – jednego z polskich liderów wspierających cyfrową transformację firm.
W Transition Technologies pracują absolwenci najlepszych polskich uczelni wyższych, w tym studiów eMBA Uniwersytetu Warszawskiego.
O wprowadzenie oraz przebieg webinarium zadba Radosław Kowalczyk – absolwent nitki XXIII, który zaprosił do udziału specjalistów z kilku obszarów digitalizacji.
 
Termin: 03.06.2020 r., godz. 10:00-12:30
 
Agenda:

10:00 –10:15
Wprowadzenie

10:15 – 10:45
ConnectedWorker w przemyśle - digitalizacja procesów, wymiana wiedzy i współpraca na odległość na przykładzie produkcji, kontroli jakości, logistyki i serwisu w Vestas
W trakcie tej sesji dowiesz się:
• w jaki sposób ułatwić współpracę na odległość między pracownikami
• w jaki sposób wykorzystać Rozszerzoną Rzeczywistość w obszarach związanych z kontrolą jakości, logistyki czy pracami serwisowymi
• jak rozpocząć digitalizację procesów we własnej organizacji

10:45 – 11:15
Rozwój adopcji rozwiązań chmurowych w Polsce i na świecie
W trakcie tej sesji dowiesz się:
• w jaki sposób pandemia COVID-19 przyśpieszyła trend implementacji chmury
• czym jest Multicloud, jego zalety i jakie niesie zagrożenia
• w jaki sposób gigant branży tytoniowej opiera swoją strategię cyfrowej transformacji na rozwiązaniu chmurowym

11:15 -11:45
ROI w transformacji cyfrowej - jak zmierzyć niemierzalne?
W trakcie tej sesji dowiesz się:
• dlaczego ROI dla projektów cyfrowej transformacji jest często trudne do zmierzenia
• gdzie tkwi prawdziwa wartość przemian cyfrowych organizacji i jak je analizować
• jakie narzędzia możesz wykorzystać, aby łatwiej przejść cyfrową transformację

11:45 – 12:15
Optymalizacja zarządzania parkiem maszynowym dzięki Platformie Przemysłowego Internetu Rzeczy
W trakcie tej sesji dowiesz się:
• poznasz schemat przeprowadzania innowacyjnych projektów w organizacji
• odkryjesz technologiczne składowe implementowanego rozwiązania Przemysłu 4.0
• przekonasz się jakich rezultatów techniczno-ekonomicznych wdrożenia możesz się spodziewać

12.15 – 12:30
Sesja pytań i odpowiedzi
 

Prelegenci:


Adam Gąsiorek – Chief Technology Officer i współwłaścicielTransition Technologies PSC. Kieruje działaniami badawczo-rozwojowymi i wdrożeniowymi w zakresie cyfrowej transformacji i Przemysłu 4.0 na stykutechnologii i rozwiązań ComputerVision i AugmentedReality z Product Lifecycle Management oraz Internet of Things.


Daniel Chwaszczewski – Szef działu Cloud Services w Transition Technologies PSC. Od 10 lat w branży IT z czego połowa czasu poświęcona rozwiązaniom bazującym na technologii Cloud. Entuzjasta kultury DevOps oraz rozwiązań Cloud Native.


Wojciech Wąsik –Menedżer, lider, a przede wszystkim pasjonat zwinnych metodologii, digitalizacji i pragmatycznych rozwiązań, z silnym zapleczem technicznym. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w branży IT, nowych technologii i rozwoju oprogramowania. Od ponad 6 lat zajmuje się w zarządzaniem zespołem, projektami i oddziałem firmy. Aktualniepełnirolę Chief Digital Officer oraz Chief Information Security Officer w Transition Technologies PSC.


Łukasz Schulz – Industrial IoT Technical Manager w Transition Techologies PSC. Absolwent Automatyki na wydziale Mechaniczno-Energetycznym Politechniki Wrocławskiej. Od ponad 15 lat zaangażowany w różnych rolach przy wdrożeniach najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu systemów sterowania i optymalizacji produkcji w energetyce zawodowej oraz systemów zarządzania produkcją w branży konsumenckiej. Pasjonat muzyki i nowoczesnych technologii.
 


 
   AACSB International - Założona w 1916 r. (AACSB) jest największym na świecie sojuszem edukacji biznesowej, łączącym nauczycieli, studentów i biznes.
 

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: [email protected]