Webinar dla Kandydatów 2020 - 16.04.2020, g. 13:00

Zapraszamy na kolejny webinar dla Kandydatów na studia Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim.

16 kwietnia o godz. 13.00 dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor Studiów Executive MBA na UW, po raz kolejny spotka się online z Kandydatami na studia EMBA@UW. Dr Ludwicki zaprezentuje nasz program, a także będzie do dyspozycji uczestników webinaru i odpowie na wszystkie ich pytania.

Prosimy o rejestrację pod adresem: https://mbaportal.clickmeeting.pl/meet-your-mba-2020-emba-uw-ii/register

Webinar trwa łącznie z pytaniami ok. 60 minut.

Serdecznie zapraszamy!