Wirtualny Business Mixer - Co dalej z naszymi pieniędźmi? 06/05 11:00-13:00

 
Światowa gospodarka uśpiona pandemią wraca powoli do życia, jednak to jak będzie wyglądać świat finansów jest wciąż zagadką. Wiele osób zastanawia się co stanie się z naszymi pieniędzmi? W co inwestować? Jak finansować firmę? Czy lepiej mieć spółkę z o.o. a może prostą spółkę akcyjną?
Aby poznać odpowiedzi na te pytania i rozwiać swoje wątpliwości zapraszamy członków Stowarzyszenia i sympatyków na kolejny Wirtualny Business Mixer:
 
„Co dalej z inwestowaniem na giełdzie, co z naszymi pieniędzmi?”
6 maja 2020 godz. 11:00 – 13:00

 

 
Zarząd Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat” oraz Międzynarodowe Centrum Zarządzania zapraszają na 4 już, wirtualne spotkanie dedykowane dla członków i sympatyków Stowarzyszenia.
Spotkanie poprowadzi dr Ludwik Sobolewski

dr Ludwik Sobolewski - doktor nauk prawnych, radca prawny, menedżer instytucji finansowych i ekspert rynków kapitałowych, Ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i studia doktoranckie w zakresie historii prawa, ekonomii i filozofii na UniversitePantheonAssass (Paris II). Pracował w Uniwersytecie Jagiellońskim, w Urzędzie Rady Ministrów, a następnie, w roku 1994, został wiceprezesem Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych SA. W roku 2006 wygrał konkurs na stanowisko prezesa zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (i ponownie w roku 2010)  i pełnił tę funkcję do roku 2013. W r. 2013 wybrany na stanowisko prezesa Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie (BVB). W latach 2015-2016 przewodniczący rady dyrektorów narodowego operatora usług pocztowych w Rumunii (Posta Romana). Członek rad nadzorczych wielu przedsiębiorstw. Obecnie Ludwik Sobolewski jest partnerem zarządzającym warszawskiej kancelarii adwokatów i radców prawnych Sobolewski Kielska Dąbrowska Grabowska, prowadzi działalność wspierającą przedsiębiorstwa wczesnego etapu oraz jest kluczowym partnerem biznesowym Beesfund SA, największej platformy finansowania udziałowego w regionie Europy Wschodniej.
https://www.linkedin.com/in/ludwik-sobolewski/
 
Termin: 6 maja 2020r.
Godziny: 11:00 do 13:00
Kanał: narzędzie zoom (dzięki fimie Exatel)
rekomendujemy ścią gnięcie aplikacji lub używanie przez przeglądarkę chrome lub firefox
Zgłoszenia: proszę kierować na adres: krzysztof.pajaczek@gmail.com w terminie do 5.05.20.
W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko oraz adres mailowy na który ma zostać wysłane zaproszenia.
Opłata: Bezpłatne lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia

Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia:
07 2030 0045 1110 00000333 1250.
 
 
W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji
Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl