Wirtualny Business Mixer - Czy warto przystąpić do PPK? - 8.07 godz. 13:00-15:00

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW zaprasza członków i sympatyków stowarzyszenia na kolejne, dwunaste już, wirtualne spotkanie – „PPK BEZ TAJEMNIC”.

 

Czy warto przystąpić do PPK? Jaka jest konstrukcja systemu? Jakie są plusy i minusy Pracowniczych Planów Kapitałowych z punktu widzenia pracodawcy i z perspektywy pracownika?
Czy to się opłaca, czy nie? W jaki sposób pracodawca może podpisać umowę o zarządzanie PPK? Na te i na inne pytania odpowie Piotr Dygas - ekspert w zakresie rynków kapitałowych, PPE i PPK.

 

 Czas i miejsce: WEBEX (najlepiej przez przeglądarkę Chrome)

 8 lipca 2020 r.  Godzina 13:00 - 15:00  

 

Organizator:  Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”. http://www.alumni.org.pl/

 

Partnerzy:

 

Pekao TFI S.A.

 

MCZ UW www.mcz.edu.pl

 

Prelegent:

 

Piotr Dygas - Absolwent EMBA Uniwersytetu Warszawskiego. Dyrektor Departamentu Klientów Strategicznych w Pekao TFI SA.

Doświadczony menadżer związany z rynkiem kapitałowym od ponad 20 lat. Od 2001 roku specjalizuje  się w zagadnieniach rynku funduszy inwestycyjnych, usługi zarządzania aktywami oraz w zarządzaniu sprzedażą. Posiada doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań optymalizacji lokowania nadwyżek firm, programów PPE oraz PPK. Obecnie aktywnie uczestniczy w procesach związanych z PPK po stronie instytucji finansowej, pracodawcy i pracownika.

Prelegent wielu seminariów oraz cyklu ogólnopolskich wykładów w ramach akademii dla przedsiębiorców. Jest współtwórcą rynkowego sukcesu jednego z największych polskich funduszy płynnościowych. Od 2009 roku jest również trenerem i ekspertem
w Warszawskim Instytucie Bankowości w procesach certyfikacji doradców bankowych. Uczestniczył w wielu szkoleniach i kursach z zakresu rynku kapitałowego, jego regulacji prawnych i zarządzania.

 

 

Zgłoszenia: proszę kierować na adres: krzysztof.pajaczek@gmail.com w terminie do 7.07.2020.

W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko oraz adres mailowy na który ma zostać wysłane zaproszenie. 

 

OpłataUdział bezpłatny lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia

 

Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia: 07 2030 0045 1110 00000333 1250. Dziękujemy za Wasz odzew dotyczący dobrowolnych wpłat. Na balu absolwentów uhonorujemy darczyńców.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji 

Sylwester Wybranowski&Krzysztof Pajączek, PhD, MBA

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Nowy Świat 4
00-497 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 31 26
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl