Wirtualny Business Mixer - DŁUG PRYWATNY (PRIVATE DEBT) W POLSCE JAKO FORMA FINANSOWANIA. - 1.07 godz. 11:00

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW zaprasza członków i sympatyków stowarzyszenia na kolejne, jedenaste już, wirtualne spotkanie – „DŁUG PRYWATNY (PRIVATE DEBT) W POLSCE JAKO FORMA FINANSOWANIA. STRUKTURYZOWANIE TRANSAKCJI”. 

Niecodzienna możliwość spojrzenia na alternatywne kanały finansowania oraz sposoby strukturyzowania transakcji emisji długu w formule „privatedebt”. Przykładowe transakcje, kolejne etapy analizy i strukturyzowania transakcji, możliwe zabezpieczenia i najczęstsze błędy popełniane w procesie finansowania. Perspektywy i zagrożenia sektora PrivateDebt w obecnym środowisku „post-Covid”.
  
Czas i miejsce: ZOOM 
1lipca 2020 r.  Godzina 11:00- 13:00 

 
Organizator:  Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”. http://www.alumni.org.pl/


Partnerzy:


Prosper Capital Dom Maklerski S.A.


Mount TFI


MCZ UW 

Prelegenci:

Michał Ferenc - Mount TFI, Zarządzający Funduszami
Karierę zawodową rozpoczął w 2004 r. w Departamencie Skarbu AIG Bank Polska, gdzie pracował na stanowiskach Dealer, Senior Dealer i Assistant Treasurer. W 2008 r. przeszedł do branży inwestycyjnej i przez 3 lata zarządzał funduszami obligacyjnymi Opera TFI. W kolejnych latach związany był z Millennium TFI, Idea TFI oraz Generali PTE, gdzie zarządzał portfelem dłużnym o wielkości 9 mld zł. Ostatnie 4 lata, do grudnia 2017 r., związany był z czołowym zarządzającym funduszami obligacji korporacyjnych na polskim rynku – firmą Credit Value Investments – która zarządza m.in. funduszami Open Finance Obligacji Przedsiębiorstw FIZAN oraz Noble FundsMezzanine FIZAN, gdzie jako Dyrektor Inwestycyjny, odpowiadał za inwestycje na ponad 1 mld zł, w tym większość w formule PrivateDebt. W tym okresie był również pracownikiem Open Finance TFI oraz następnie po połączeniu towarzystw – Noble Funds TFI. Do zespołu Mount Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. dołączył w styczniu 2018 r., obecnie zajmuje stanowisko Zarządzającego Funduszami, jest odpowiedzialny za fundusz Mount Finansowanie Przedsiębiorstw FIZAN.

Radosław Jodko - Prosper Capital Dom Maklerski S.A., Wiceprezes Zarządu
Menedżer z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku kapitałowym w Polsce. Analityk rynków finansowych. Doradca finansowy z wieloletnim stażem. Praktyk w zakresie budowania i zarządzania strukturami sprzedażowymi.


Zgłoszenia: proszę kierować na adres:krzysztof.pajaczek@gmail.com w terminie do 30.06.2020.
W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko oraz adres mailowy na który ma zostać wysłane zaproszenie.

Opłata: Udział bezpłatny lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia.


Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia: 07 2030 0045 1110 00000333 1250. Dziękujemy za Wasz odzew dotyczący dobrowolnych wpłat. W odpowiednim momencie uhonorujemy darczyńców.
 
W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji 
Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Nowy Świat 4
00-497 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 31 26
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl