Wirtualny Business Mixer - POWRÓT BIZNESU Z KWARANTANNY DO PRACY 29/04 13:00

Koleżanki i Koledzy,

W tym niespodziewanie trudnym czasie, łączymy siły, dzielimy się doświadczeniami i wspieramy się wzajemnie, tak aby jak najszybciej i najbezpieczniej jak to tylko możliwe, odnaleźć swoje miejsce w nowej rzeczywistości. Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”  zaprasza na kolejne spotkanie na platformie online.

POWRÓT BIZNESU Z KWARANTANNY DO PRACY W WARUNKACH ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO.
RELACJE PRACODAWCA/PRACOWNIK I ODPOWIEDZIALNOŚĆ OBU STRON.

Prelegent:
dr hab. nauk medycznych JANUSZ KOCIK - konsultant biznesu i ekspert zarządzania kryzysowego w zdrowiu publicznym.
Polski lekarz internista, onkolog, epidemiolog, nauczyciel akademicki, doktor habilitowany nauk medycznych, profesor Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Pełny profil biograficzny:

Webinarium poprowadzi dr DOROTA ŚWIETLICKA- lekarz, menedzer, studentka etyki Uniwersytetu w Zurychu. Zalożycielka startupu RAREVE, dedykowanego chorym z chorobami rzadkimi  i ich opiekunom. Kobieta Roku 2018. Najbardziej Inspirująca Polka mieszkająca poza granicami Polski, doceniona przez Business Premier Club. Współautorka książki: Biznesowe Inspiracje Kobiet. Od 2010 roku mieszka w Szwajcarii, gdzie pracowała  w centralach największych firm farmaceutycznych, odpowiadając za globalne wprowadzenia  nowych leków, ich sprzedaż, marketing oraz serwisy dla chorych. Trener i spiker  Patient Engagement and Healthcare Communication in the Digital Age. Zafascynowana nowymi  technologiami: Virtual Reality, Artificial Intelligence, Augmented Reality  i ich wykorzystaniem w medycynie. Aktywistka prozwierzeca. Zalożycielka ruchu #togetheragainstCOVID19. Nauczycielka jogi hatha.

Termin: 29 kwietnia 2020r.
Godziny: 13:00 do 15:00
Kanał: WEBEX
(dostęp przez przeglądarkę, nie trzeba ściągać dodatkowego oprogramowania)
Zgłoszenia: proszę kierować na adres: [email protected] w terminie do 28.04.20.
W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko oraz adres mailowy na który ma zostać wysłane zaproszenia.
Opłata: Bezpłatne lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia

Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia: 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250.

UWAGA: Kolejny Wirtualny Business Mixer odbędzie się 6 maja, w godz. 11-13. W roli głównej wystąpi dr n. prawnych Ludwik Sobolewski, były Prezes Giełdy Papierów Wartościowych

W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji
Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek