Wirtualny Business Mixer - Relacje biznesowe w czasach reżimu sanitarnego - 3 marca g.18:00

Podczas spotkania, na przykładach Portalu Przewoźnika - GEFCO Polska oraz OMS - ForLux.pl,  dowiecie się jak zwiększyć lojalność zarówno Klientów jak i Dostawców Przedsiębiorstwa. Bazując na sprawdzonych w praktyce funkcjonalnościach, zostaną przedstawione rozwiązania, które zwiększają efektywność relacji biznesowych, rozpoznawalność oraz przywiązanie Kontrahentów do danej marki.

Temat dodatkowy - Sales Robots na przykładzie LI, czyli co to jest "automatyczne" generowanie lead-ów, ile kosztuje, czy ma to sens.

Miejsce: Microsoft Teams

Data: 3 marca 2021 r.

Link do formularza rejestracyjnego

Rejestracja Webinar

Organizator

Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”. http://www.alumni.org.pl/

Partnerzy:

Prelegent:

Stefan Karmaza - absolwent XXV nitki EMBA@UW

Stefan pełni funkcję CEO w Vectio Sp. z o.o. Spółki specjalizującej się w transformacji cyfrowej i  implementacji nowoczesnych rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe. Wieloletni członek Zarządu i Rad Nadzorczych spółek IT notowanych na alternatywnym rynku GPW S.A.

OpłataUdział bezpłatny lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia

Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia: 07 2030 0045 1110 00000333 1250. Dziękujemy za Wasz odzew dotyczący dobrowolnych wpłat. W odpowiednim momencie uhonorujemy darczyńców. Przy okazji przypominamy o konieczności opłacenia składek członkowskich za 2021r. - w wysokości  150 zł i składka premium w wysokości 500 zł. Zachęcamy do wpłat.

UWAGA:

Kolejne webinary:

16 marca 2021r. godz. 12.00-13.30. Temat: "2020 data: engagement and efficiency from big data perspective", partnerzy: LutherOne i MCZ UW, prelegent: CEO and co-owner of LutherOne, Jiri Baca (ex-CEO of Vodafone, mBank)

31 marca 2021r. godz. 18.00-19.30 – prof. Krzysztof Obłój

W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek

PS. Przy okazji chcielibyśmy Was również zaprosić na  bezpłatną wirtualną konferencję pt. „Wybrane aktualne zmiany w prawie gospodarczym oraz Cyfryzacja spółek i innych organizacji – prawo, a nowe technologie”. Konferencja odbędzie się w dniu 11 marca,  w godz. 10.00-12.00

Organizatorami konferencji są: MCZ UW, Fundacja Na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Agencja CITY sp. z o.o. i Intertrading System Technology sp. z o.o..