Wirtualny Business Mixer - SIŁA RELACJI ABSOLWENTÓW - 24 czerwca 2020 godz. 11.00

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW zapraszają członków i sympatyków stowarzyszenia na kolejne, dziesiąte już, wirtualne spotkanie – „SIŁA RELACJI ABSOLWENTÓW”.
Czy warto budować i rozwijać relacje w świecie on i offline? Czy można robić networking via Zoom, Teams lub Google Meet? Jak mierzyć wartość sieci networkingowych?

Long run vs quick wins. Aktywność online Twoich pracowników - czy wiesz co Twoi ludzie "tam" robią? Na te i na inne pytania odpowie Paweł DUDEK - ekspert w zakresie rozwoju biznesu i zarządzania zmianą w organizacjach.

miejsce: ZOOM

Czas:  11:00- 13:00

Data: 24 czerwca 2020 r.

Organizator:  Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”. http://www.alumni.org.pl/

Partner:

MCZ UW  https://www.mcz.edu.pl/

REJESTRACJA

Prelegent:

Paweł Dudek  Ekspert w zakresie rozwoju biznesu i zarządzania zmianą w organizacjach. Od marca 2020 Organizational Change Manager w jednej z największych firm farmaceutycznych na świecie. W latach 2018 – 2020 EMEA Account Executive w Serbii, odpowiedzialny za rozwój biznesu grupy spółek z obszaru blockchain i kryptowalut. W latach 2016 – 2018 członek zarządu EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o., największej w regionie Europy Środkowej firmy zapewniającej pełną obsługę mailingów transakcyjnych, promocyjnych oraz komunikacji multikanałowej. W latach 2013 – 2014 pełnił funkcję Prezesa Zarządu WARS S.A., przygotowując spółkę do świadczenia usług w pociągach klasy EIP Premium „Pendolino”. W latach 2008-2011 był General Managerem odpowiedzialnym za wprowadzenie na rynek w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji brytyjskiej kancelarii prawnej Bird & Bird, wg. rankingu dziennika „Rzeczpospolita” w 2016 roku – 10 wśród 200 największych firm prawniczych w Polsce.

Karierę zawodową zaczynał w Norwich Union, gdzie pełnił szereg funkcji – między innymi sekretarza Rady Nadzorczej. W latach 2002 – 2005 pracował dla Medicover, gdzie odpowiadał za rozwój nowych produktów w regionie Europy Centralnej. W latach 2005 – 2008 współpracował z Canadian International Management Institute (wydawcą polskiej edycji magazynu „Harvard Business Review”), gdzie zajmował się rozwijaniem linii szkoleń menedżerskich.

W swojej karierze zawodowej doradzał również zarządom spółek z branży telekomunikacyjnej, obronnej oraz usług profesjonalnych. Aktywnie uczestniczył w rozwoju relacji handlowych między Polską a USA w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Od 2016 prowadzi zajęcia w języku angielskim dla studentów MBA w Uniwersytecie Warszawskim, a od 2018 w Akademii Leona Koźmińskiego, wg. rankingu „The Financial Times” najwyżej notowanej szkoły biznesu w regionie Europy Środkowo – Wschodniej.

Aktywnie wspiera Stowarzyszenie Absolwentów Programu Warsaw Illinois Executive MBA, Harvard Club of Poland, Youth Business Poland oraz od 1. edycji przygotowuje Europejskie Forum Nowych Idei.

Ukończył filozofię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Absolwent „Leadership Development Program” realizowanego przez Harvard Business School w Bostonie, „Blockchain Technologies: Business Innovation and Application” prowadzonego przez MIT Sloan School of Management oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Opłata: Udział bezpłatny lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia

Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia: 07 2030 0045 1110 00000333 1250. Dziękujemy za Wasz odzew dotyczący dobrowolnych wpłat. W odpowiednim momencie uhonorujemy darczyńców.

UWAGA:

1. na naszej stronie internetowej jest już relacja i nagranie webinaru - "Jak COVID 19 pomógł cyfrowej transformacji". Zachęcamy do zapoznania się.

2. Na LinkedIn mamy grupę WIEMBA - Warsaw- Illinois Executive MBA Alumni. Aktualnie jest 399 członków grupy. Jeżeli ktoś z absolwentów Executive MBA@UW nie jest jeszcze członkiem, a chciałby dołączyć, niech poprosi o dołączenie do grupy. Link: https://www.linkedin.com/groups/1020297/

W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek