Wirtualny Business Mixer - SPEED bez granic - 28.04.2021 g.18:00

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW oraz Dyrektor MCZ WZ UW zaprasza członków i sympatyków stowarzyszenia na kolejne wirtualne spotkanie:

“SPEED bez granic – ekonomia ery danych”

Większość z nas zrozumiała, że świat cyfrowy daje nieograniczone możliwości kontaktu z klientami. Tworzy on nowe możliwości zarabiania dla konkretnych firm a nawet branż.

Czy już rozumiesz, jaka jest mechanika zarabiania na danych w obecnych czasach?

Czy wiesz, jak monetyzować własne dane oraz tworzyć nowe procesy biznesowe?

Wydana przez Aleksandra Poniewierskiego w 2019 roku angielska wersja książki (której polska premiera odbyła się w listopadzie ubiegłego roku) odpowiada na te pytania.

Podczas naszego spotkania będziesz mieć szansę zadania pytań, dyskutowania na temat Twoich sposobów podnoszenia produktywności biznesu oraz ewolucji modeli biznesowych.

Czy jesteś gotowy na przyspieszenie? Czy masz wiedzę na temat tego, jak poruszać się w świecie ekonomii danych i cyfrowej transformacji?

Podczas spotkania przedstawione zostaną aspekty biznesowe czwartej rewolucji przemysłowej.  Zagadnienia monetyzacji danych, mechaniki dynamicznej asymetrii informacji oraz tworzenie  nowych modeli biznesowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii takich jak mobility,  sztuczna inteligencja, internet rzeczy czy chmura obliczeniowa. Po prelekcji przewidywana  jest dyskusja z autorem i możliwość zadawania pytań.

Prelegentem webinaru będzie dr Aleksander Poniewierski - partner, globalny lider cyfryzacji i nowych technologii  w firmie EY. Posiada wieloletnie doświadczenie w transformacjach cyfrowych największych firm  na świecie. Jest również wykładowcą na wielu uniwersytetach w kraju i zagranicą.

Książkę “SPEED bez granic w cyfrowym świecie” można zamawiać na witrynie www.speednolimits.com. Po podaniu kodu EMBA2021 podczas zamówienia zostanie ona  podpisana przez autora wraz z dedykacją dla zamawiającego.

Data i godzina: 28 kwietnia 2021, godzina 18:00

Miejsce: ZOOM

Link do formularza rejestracyjnego

W celu otrzymania bezpośredniego linku do spotkania prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego widocznego poniżej.

Organizator:  Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”. http://www.alumni.org.pl/

Partnerzy:

Executive MBA@UW - www.mcz.edu.pl

Opłata: Udział bezpłatny lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia

Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia: 07 2030 0045 1110 00000333 1250. Dziękujemy za Wasz odzew dotyczący dobrowolnych wpłat. W odpowiednim momencie uhonorujemy darczyńców. Przy okazji przypominamy o konieczności opłacenia składek członkowskich za 2021r. - w wysokości  150 zł i składka premium w wysokości 500 zł. Zachęcamy do wpłat.

Korzystając z okazji uprzejmie informujemy o nadchodzących spotkaniach:

12.05. godz. 10.00 - webinarium nt Inwestowania na rynku nieruchomości, Partner JLL

26.05. godz. 18.00 -  webinarium nt Inwestowania w powierzchnię magazynową - partner IPOPEM

W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek