Wirtualny Business Mixer - WSZYSTKO O ZROBOTYZOWANEJ AUTOMATYZACJI PROCESÓW

 
Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW zaprasza członków i sympatyków stowarzyszenia na kolejne wirtualne spotkanie – „WSZYSTKO CO CHCIELIBYŚCIE WIEDZIEĆ O ZROBOTYZOWANEJ AUTOMATYZACJI PROCESÓW, A BOICIE SIĘ ZAPYTAĆ".

 

 Czas i miejsce: Microsoft Teams

17 luty 2021 r.  Godzina 18:00 - 19:30

Link do rejestracji

 

Organizator:  Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”. http://www.alumni.org.pl/

 

Partnerzy:

 

  

 

Prelegent:

Dariusz Mazurek - absolwent II nitki Warsaw-Illinois EMBA

Specjalista od transformacji cyfrowej procesów biznesowych, przez 3 lata wykładał zarządzanie działalnością operacyjną w naszym programie EMBA. Pracował w Deloitte, PwC, IBM, Unisys, Capgemini optymalizując procesy w organizacjach z różnych branży. Teraz prowadzi Digit.on, firmę automatyzującą procesy przedsiębiorstwom krajowym i zagranicznym. 

 

OpłataUdział bezpłatny lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia

Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia: 07 2030 0045 1110 00000333 1250. Dziękujemy za Wasz odzew dotyczący dobrowolnych wpłat. W odpowiednim momencie uhonorujemy darczyńców. Przy okazji przypominamy o konieczności opłacenia składek członkowskich za 2021r. - w wysokości   150 zł i składka premium w wysokości 500 zł. Zachęcamy do wpłat.

 

UWAGA: 

Kolejny webinar odbędzie się 3 marca 2021r. w godz. 18-19.30. Temat: "EFEKTYWNE UTRZYMANIE RELACJI BIZNESOWYCH W WARUNKACH REŻIMU SANITARNEGO"prelegent: Stefan Karmaza, partnerzy: VECTIO i MCZ UW

 

 W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji

 Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl