Wydział Zarządzania UW najlepszą szkołą biznesu w Polsce wg Eduniversal Business School Ranking

Dodany: 3 listopada 2018

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego został raz kolejny doceniony przez międzynarodowe grono dziekanów w Eduniversal Business School Ranking. Po raz trzeci z rzędu zajęliśmy pierwsze miejsce wśród polskich szkół biznesu i trzecie w doborowym gronie szkół europejskich.

Więcej informacji na stronie Wydziału Zarządzania UW.

Na zdjęciu z pamiątkowym trofeum dr hab. Igor Postuła, Prodziekan ds. Organizacyjnych. Źródło zdjęcia: Eduniversal.