Wyjątkowa sesja wyjazdowa naszych studentów na Śląsku

Studenci programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim w dniach 23.03.2023 – 25.03.2023 zorganizowali sesję wyjazdową na Śląsku. 

W programie zrealizowane zostały pokazy oraz szkolenie techniczne. W ramach spotkania była możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem innowacyjnej fabryki firmy @Castolin Eutectic zlokalizowanej w Gliwicach zajmującej się wdrożeniami rozwiązań ograniczających zużycie części maszyn w przemyśle w oparciu o technologie spawalnicze. Każdy z uczestników mógł osobiście zmierzyć się w ramach szkolenia z technologiami spawania, napawania, lutowania, natrysku termicznego oraz wytwornicami wodoru. 

Kolejnym punktem wyjazdu było zwiedzanie kopalni Guido w Zabrzu gdzie studenci mogli zobaczyć rozwój i ewolucję technologii górniczych na poziomie 320m pod ziemią.

W ramach wyjazdu zostały zorganizowane także zajęcia podczas których Studenci przedstawili prezentacje swoich projektów doradczych. Życzymy sukcesów na obronie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 


 
   AACSB International - Założona w 1916 r. (AACSB) jest największym na świecie sojuszem edukacji biznesowej, łączącym nauczycieli, studentów i biznes.
 

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: [email protected]