Wyjątkowe wydarzenie - webinar z prof. Ritą McGrath 27.05, 19:00

W imieniu Sieci Otwartych Innowacji, We Innovators Club oraz Międzynarodowego Centrum Zarządzania WZ UW, zapraszamy do udziału w webinarze on-line z prof. Ritą McGrath pt. „Building strategic innovation capability”.
Prof. Rita McGrath jest bestsellerowąautorką, rozchwytywanymmówcąiprofesorem w Columbia Business School. Prof. McGrath  należy do grona najlepszych, światowych ekspertów w dziedzinie innowacji i wzrostu oraz jest jednym z najczęściej publikowanych autorów przez Harvard Business Review. Wielokrotnie była zaliczana do grona „Top 10 Management Thinkers” na świecie i zajęła pierwsze miejsce w dziedzinie strategii w rankingu Thinkers50. Jejbestsellerowa „The End of Competitive Advantage” byłanajlepiejsprzedającąsięksiążkąwydawnictwa Harvard Business Review Press w 2013 roku. Jejnajnowsza, wydanaw 2019 roku, książka jest zatytułowana “Seeing Around Corners: How to Spot Inflection Points in Business Before They Happen”.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: RitaMcGrath.com.

Gospodarzem spotkania będzie dr Tomasz Ludwicki, wykładowca strategii i dyrektor MCZ WZ UW oraz programu Executive MBA@UW.

Webinar odbędzie się w środę, 27 maja 2020, o godz. 19.00.
Udział w webinarze jest bezpłatny – zapraszamy do rejestracji: bit.ly/Weinnovators-7
Wydarzenie jest także dostępne na Facebook: https://www.facebook.com/events/665614140958973/

Zapraszamy!
Zespół Executive MBA@UW