Wyjątkowe wydarzenie - webinar z prof. Ritą McGrath 27.05, 19:00

Wyjątkowe wydarzenie - webinar z prof. Ritą McGrath 27.05, 19:00

W imieniu Sieci Otwartych Innowacji, We Innovators Club oraz Międzynarodowego Centrum Zarządzania WZ UW, zapraszamy do udziału w webinarze on-line z prof. Ritą McGrath pt. „Building strategic innovation capability”.
Prof. Rita McGrath jest bestsellerowąautorką, rozchwytywanymmówcąiprofesorem w Columbia Business School. Prof. McGrath  należy do grona najlepszych, światowych ekspertów w dziedzinie innowacji i wzrostu oraz jest jednym z najczęściej publikowanych autorów przez Harvard Business Review. Wielokrotnie była zaliczana do grona „Top 10 Management Thinkers” na świecie i zajęła pierwsze miejsce w dziedzinie strategii w rankingu Thinkers50. Jejbestsellerowa „The End of Competitive Advantage” byłanajlepiejsprzedającąsięksiążkąwydawnictwa Harvard Business Review Press w 2013 roku. Jejnajnowsza, wydanaw 2019 roku, książka jest zatytułowana “Seeing Around Corners: How to Spot Inflection Points in Business Before They Happen”.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: RitaMcGrath.com.


Gospodarzem spotkania będzie dr Tomasz Ludwicki, wykładowca strategii i dyrektor MCZ WZ UW oraz programu Executive MBA@UW.


Webinar odbędzie się w środę, 27 maja 2020, o godz. 19.00.
Udział w webinarze jest bezpłatny – zapraszamy do rejestracji: bit.ly/Weinnovators-7
Wydarzenie jest także dostępne na Facebook: https://www.facebook.com/events/665614140958973/


Zapraszamy!
Zespół Executive MBA@UW

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl