Wyjazd integracyjny 26. edycji EMBA@UW

Dodany: 4 października 2018

Rekrutacja na 26. edycję programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim na rok akademicki 2018/19 okazała się wielkim sukcesem!

Jak w każdej edycji, tak i w tym roku zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny dla nowych studentów. Kilkadziesiąt osób pojechało z nami do Morska w województwie śląskim, by wziąć udział w fantastycznych zajęciach w terenie oraz wykładach i grach pod dachem.

Z wielkim uznaniem studentów spotkały się takie zajęcia jak nocne podchody, ratowanie zaginionych, czy zjazd ze skały na linie, natomiast relaksu i rozrywki dostarczały wieczorne spotkania i gry. Jedna z nich polegała na akcji detektywistycznej: wykryciu miejsca pobytu i zneutralizowaniu grupy terrorystów.

Zgodnie z oceną wyrażoną w anonimowych ankietach, aż 93% uczestników okazało się zadowolonych z wyjazdu i zaproponowanej formy integracji. Jeden z uczestników podsumował: “Super integracja! Dobrze, że była zorganizowana na rozpoczęcie studiów.”

Za udział w tegorocznej integracji oraz za jej pozytywną ocenę dziękujemy wszystkim jej uczestnikom - studentom 26. edycji Executive MBA@UW. Życzymy im, aby więzi nawiązane podczas integracji przyczyniły się do odniesienia sukcesów w nauce.

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl