Wyjazd majowy 2018 w Alpy Francuskie

Wyjazd narciarski – weekend majowy – Alpy Francuskie

Przedstawiam Wam propozycję wyjazdu na zakończenie sezonu narciarskiego do Tignes-Val d`Isere  (Francja) w terminie od 28 kwietnia do 5 maja 2018r.

Wyjazd ten organizujemy we współpracy ze Stowarzyszeniem Solvitur Ambulando.

Jest to sprawdzone miejsce z doskonałymi warunkami do jazdy na nartach, również w terminie w którym pojedziemy.

Na chwilę obecną została zarezerwowana cała czterogwiazdkowa rezydencja, położona w odległości 50-150m od najbliższego wyciągu i kolejki. Ważność rezerwacji upływa 15 grudnia br.

Uczestnicy: członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Absolwentów MBA@UW z osobami towarzyszącymi i dziećmi. W wyjeździe będę też uczestniczyć absolwenci i słuchacze programów MBA. Single i pary bez dzieci też bardzo mile widziane.

Wszystkie preferencje przy alokowaniu do apartamentów będziemy starali się uwzględnić. Rodziny z dziećmi, zwłaszcza małymi będziemy starali się maksymalnie odizolować od bardziej imprezowej części grupy.

 Jeżeli ktoś ma inne oczekiwania od obiektu to prosimy o info, możemy dla niektórych osób zaaranżować inną miejscówkę w bezpośrednim sąsiedztwie naszego obiektu, ale szczerze mówiąc wolelibyśmy, żebyśmy byli w jednym obiekcie. Apartamenty są duże i będzie można w nich robić fajne imprezki.

Cena w apartamencie przy pełnej obsadzie z dolotem samolotem: 2829 zł/os.
Cena w apartamencie przy pełnej obsadzie z dojazdem autokarem: 1799 zł/os.

CENA OBEJMUJE: 7 noclegów  w wybranym typie apartamentu w wybranej rezydencji,  zużycie prądu i  wody, ubezpieczenie Travel, podatek VAT, basen publiczny LeLagon (wejście z karnetem); 6 dniowy skipass na cały region ‚Tignes i Val d’Isere’.

Płatności: przy podpisywaniu umowy zaliczka 30%, a dopłata do całości na 30 dni przed wyjazdem. Wszyscy zainteresowani uczestnicy podpisują umowy bezpośrednio z biurem podróży (Espace Trans Sp. z o.o., wyspecjalizowanym w organizowaniu wyjazdów w ten region narciarski. Wszystkie umowy będzie można podpisywać bez konieczności odwiedzania biura podróży (podpisane umowy odsyłać się będzie skanem do biura). Wzór umowy prześlemy zainteresowanym osobom.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się ASAP, przy czym w miarę możliwości nie później niż do 10 grudnia br.

Wyposażenie rezydencji:

·       Sauna

·       Przechowalnia sprzętu narciarskiego

·       Kryty parking

Usługi rezydencji (wliczone w cenę):

 • Wstęp na saunę
 • Przechowalnia sprzętu narciarskiego
 • Łóżka pościelone w dniu przyjazdu
 • Komplet ręczników

Usługi rezydencji (dodatkowo płatne):

 • Końcowe sprzątanie apartamentu (za wyjątkiem kuchni i wynoszenia śmieci)
 • Pobyt zwierząt w rezydencji
 • Kryty parking

Możliwość wyposażenia dodatkowych sprzętów (w zależności od dostępności, bezpłatne):

 • Łóżeczka dla dziecka (bez pościeli)
 • Krzesełka dla dziecka
 • Sprzętu do raclette i fondue

Obowiązkowe opłaty w rezydencji:

 • Kaucja zwrotna za apartament 500e/apartament
 • Opłata klimatyczna: 0,83/os/dzień (od 18 lat)

Osoba do kontaktu – Krzysztof Pajączek – krzysztof.pajaczek@gmail.com – 723 998 528

Pozostałe aktualności

 • Konferencja Global Strategic Challanges 2017

            Zapraszamy serdecznie na naszą doroczną konferencję Global Strategic Challenges 2017,

            która odbędzie się w czwartek, 30 listopada 2017 roku, w godz. 12.00 – 17.00 

            w Centrum Nowych Technologii UW w Warszawie, przy ul. Banacha 2c.

  czytaj więcej...

 • I Miejsce w Rankingu Wydziałów Rzeczpospolitej!!!

  I miejsce Wydziału Zarządzania w ogólnopolskim Rankingu Wydziałów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita”

  26 października 2017 r. zostały ogłoszone wyniki Rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita”, nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a patronat merytoryczny Ośrodek Przetwarzania Informacji Państwowego Instytutu Badawczego.

  czytaj więcej...

 • Rejs Grecja: Korfu 2018 - ruszyły zapisy

  Po zakończonym z sukcesem rejsie Sardynia/Korsyka 2017 we wrześniu dla słuchaczy i absolwentów MBA Pan Krzysztof Pajączek proponuje, we współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów MBA UW, kolejny projekt żeglarski. Polecamy!!!

  czytaj więcej...

 • EMBA@UW partnerem Bizneswoman Roku 2017

  Program Executive MBA@UW został partnerem IX edycji Konkursu Bizneswoman Roku, organizowanego każdego roku przez portal Sukces Pisany Szminką: www.sukcespisanyszminka.pl

  czytaj więcej...

 • Uroczysta Graduacja XXIII edycji EMBA@UW


  zdjęcie: Marcin Kluczek

  1 lipca 2017 r., w Sali Senatu Pałacu Kazimierzowskiego Uniwersytetu Warszawskiego, odbyła się uroczysta Graduacja studentów XXIII edycji Programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim.

  Uroczystość poprowadził prof. dr hab. Alojzy Nowak, Dziekan UW ds. Badań i Współpracy. Ponadto w uroczystości wzięli udział: prof. Monika Kostera, Uniwersytet w Durham, dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor EMBA na UW, prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz, Prodziekan ds. Studenckich i Jakości Kształcenia oraz Absolwenci i Ich rodziny. Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele Partnerów Programu Executive MBA: Pan Jerzy Ciempiel, Dyrektor Personalny ABB Sp. z o.o , który wręczył nagrody studentom za najlepsze prace ze strategii (ABB).

   

  czytaj więcej...

 • Sesja wyjazdowa w Indiach '2017

  W maju b.r. nasi słuchacze uczestniczyli w sesji “Doing Business in India”, która miała miejsce w Indiach.

  Sesja została zorganizowana we współpracy z jedną z najlepszych w Indiach szkół biznesu - S.P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR). Uczelnia ta założona w 1981 jest niemal od początku istnienia zaliczana do grona dziesięciu najlepszych szkół biznesowych w Indiach, posiada również najbardziej prestiżową na świecie akredytację AMBA. Nawiązanie współpracy z uczelnią indyjską dało naszym studentom możliwość zapoznania się z możliwościami nawiązania kontaktów biznesowych w tym największym i jednym z najbardziej najdynamiczniej rozwijających się regionów świata.

  czytaj więcej...

 • emba@uw #2 w rankingu Best Masters 2017

  Miło nam poinformować, że program emba@uw został doceniony w tegorocznej edycji prestiżowego międzynarodowego rankingu Best Masters 2017. Zajeliśmy zaszczytne drugie miejsce w kategorii Programów Executive MBA w Europie Centralnej i Wschodniej będąc zdecydowanie najlepszym Programem MBA w Polsce!

  szczegóły rankingu

  czytaj więcej...

 • emba@uw najbardziej prestiżowym Programem MBA w Polsce '2016


  Prof. Maria Romanowska i dr Tomasz Ludwicki
  foto: Adam Zegiel (za: www.perspektywy.pl)

  W środę, 14 grudnia 2016 r. Fundacja Edukacyjna Perspektywy ogłosiła wyniki najnowszego Rankingu najlepszych Programów MBA w Polsce.
  Program Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim zajął II miejsce w klasyfikacji ogólnej Rankingu MBA Perspektywy 2016.

  Relacja z gali wręczenia nagród w Rankingu MBA Perspektywy 2016 znajduje się tutaj

  czytaj więcej...

Akredytacja AMBA

Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu. Instytucja Przyznaje międzynarodowe akredytacje dla uczelni prowadzących programy Master of Business Administration.

MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku.

czytaj więcej...

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Nowy Świat 4
00-497 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 31 26
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: mba@uw.edu.pl