Wyjazd majowy 2018 w Alpy Francuskie

Wyjazd narciarski – weekend majowy – Alpy Francuskie

Przedstawiam Wam propozycję wyjazdu na zakończenie sezonu narciarskiego do Tignes-Val d`Isere  (Francja) w terminie od 28 kwietnia do 5 maja 2018r.

Jest to sprawdzone miejsce z doskonałymi warunkami do jazdy na nartach, również w terminie w którym pojedziemy.

Na chwilę obecną została zarezerwowana cała czterogwiazdkowa rezydencja, położona w odległości 50-150m od najbliższego wyciągu i kolejki. Ważność rezerwacji upływa 30 marca br.

Uczestnicy: członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Absolwentów MBA@UW z osobami towarzyszącymi i dziećmi. W wyjeździe będę też uczestniczyć absolwenci i słuchacze programów MBA. Single i pary bez dzieci też bardzo mile widziane.

Wszystkie preferencje przy alokowaniu do apartamentów będziemy starali się uwzględnić. Rodziny z dziećmi, zwłaszcza małymi będziemy starali się maksymalnie odizolować od bardziej imprezowej części grupy.

Jeżeli ktoś ma inne oczekiwania od obiektu to prosimy o info, możemy dla niektórych osób zaaranżować inną miejscówkę w bezpośrednim sąsiedztwie naszego obiektu, ale szczerze mówiąc wolelibyśmy, żebyśmy byli w jednym obiekcie. Apartamenty są duże i będzie można w nich robić fajne imprezki.

Cena w apartamencie przy pełnej obsadzie z dolotem samolotem: 2829 zł/os.
Cena w apartamencie przy pełnej obsadzie z dojazdem autokarem: 1799 zł/os.

CENA OBEJMUJE: 7 noclegów  w wybranym typie apartamentu w wybranej rezydencji,  zużycie prądu i  wody, ubezpieczenie Travel, podatek VAT, basen publiczny LeLagon (wejście z karnetem); 6 dniowy skipass na cały region ‚Tignes i Val d’Isere’.

Płatności: przy podpisywaniu umowy zaliczka 30%, a dopłata do całości na 30 dni przed wyjazdem. Wszyscy zainteresowani uczestnicy podpisują umowy bezpośrednio z biurem podróży (Espace Trans Sp. z o.o., wyspecjalizowanym w organizowaniu wyjazdów w ten region narciarski. Wszystkie umowy będzie można podpisywać bez konieczności odwiedzania biura podróży (podpisane umowy odsyłać się będzie skanem do biura). Wzór umowy prześlemy zainteresowanym osobom.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się ASAP, przy czym w miarę możliwości nie później niż do 30 marca br.

Wyposażenie rezydencji:

·       Sauna

·       Przechowalnia sprzętu narciarskiego

·       Kryty parking

Usługi rezydencji (wliczone w cenę):

• Wstęp na saunę
  • Przechowalnia sprzętu narciarskiego
  • Łóżka pościelone w dniu przyjazdu
  • Komplet ręczników

Usługi rezydencji (dodatkowo płatne):

• Końcowe sprzątanie apartamentu (za wyjątkiem kuchni i wynoszenia śmieci)
  • Pobyt zwierząt w rezydencji