Zapraszamy na Graduację oraz Bal edycji 29

Serdecznie zapraszamy naszych Absolwentów na Graduację edycji 29, która odbędzie się 24 czerwca 2023 roku o godzinie 10:00 w auli A na Wydziale Zarządzania przy ul. Szturmowej 1/3.

Podczas rozdania dyplomów będzie można posłuchać przemówienia Jego Magnificencji Rektora UW prof. Alojzego Z. Nowaka oraz Dziekana prof. Grzegorza Karasiewicza.

Na uroczystości wystąpi także wyjątkowa gościni – Magdalena Zmitrowicz, Wiceprezes Zarządu Banku Pekao, która jest także absolwentką EMBA@UW.

Po oficjalnym rozdaniu dyplomów przewidziany jest poczęstunek przy salach EMBA na I piętrze w budynku C.

Tego samego dnia odbędzie się Bal Absolwentów programu Executive MBA@UW. Bal ma miejsce w Hotelu Four Points by Sheraton w Warszawie w godzinach od 20.00 do 4.00.

Poniżej znajdą Państwo szczegóły wydarzenia.

Koszt udziału:

·        bezpłatny – dla członków stowarzyszenia, którzy opłacili składkę członkowską w wersji Premium za 2023r. (600zł). Składki wpłacamy na konto stowarzyszenia poniżej.

·        250 zł - od członków Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW, którzy opłacili zwykłą składkę członkowską za 2023r. (200zł).

·        400zł od pozostałych absolwentów programu Executive MBA@UW i od osób towarzyszących

Cena obejmuje m.in. catering i 8h open-bar na piwo, białe i czerwone wino oraz wódkę.

Termin zgłoszeń i wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe. Maksymalna liczba uczestników to 140 osób.

Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy: [email protected]. Na stolikach będą wizytówki imienne, w związku z tym, gdy ktoś będzie na balu z osoba towarzyszącą to proszę również o podanie imienia i nazwiska partnera/partnerki. Stoliki będę 10 osobowe, jeżeli macie jakieś preferencje w jakich konfiguracjach Was posadzić to proszę przekazujcie sugestie.

Partnerem GOLD Balu Absolwentów jest firma MOKOSH Cosmetics https://mokosh.pl/

Zapraszamy inne firmy do współpracy z nami.

Można zarezerwować pokój hotelowy.

Ceny w Hotelu Four Points by Sheraton na nocleg z 24/25/06/2023 wynoszą

PLN 350 + 8% VAT – pokój jednoosobowy ze śniadaniem

PLN 400 + 8% vat – pokój dwuosobowy ze śniadaniem

Rezerwacji pokoju na hasło „BAL ABSOLWENTÓW MBA” dokonujecie bezpośrednio w hotelu:

e-mail: [email protected] , telefon: 22 263 66 26 oraz 22 263 66 27
Podane ceny specjalne są ważne do wyczerpania puli pokoi.