Zaproszenie na Business Mixer DIGITAL HUB - 2.02.2023

 
 
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym Business Mixerze,  tym razem branżowym pod nazwą DIGITAL BUSINESS HUB.

Event jest dedykowany przede wszystkim dla absolwentów/studentów programu MBA@UW reprezentujących branże IT, oczywiście absolwenci/studenci z innych branż oczywiście też są mile widziani.

Celem eventu jest lepsze zorientowanie się w profilu firm z branży IT, w których pracują nasi absolwenci, szukanie komplementarnych usług, dzielenie się know-how w pozyskiwaniu klientów, wspólne realizowanie zamówień itd.

Każdy z uczestników eventu będzie miał możliwość przedstawienia się ok 30-60 sekund (imię i nazwisko, stanowisko, profil firmy którą reprezentuje oraz jakich kontaktów szuka na spotkaniu). Ostateczny limit czasu będzie zależał od liczby osób uczestniczących w evencie.

Natomiast wszystkie prezentacje ze sceny (od 10 do 20 minut) będę wiązały się ze wsparciem finansowym dla stowarzyszenia  Osoby zainteresowane proszę o kontakt ASAP.

 

Termin: wtorek 2 luty 2023r. w godz. 18.00 - 23.00.

Miejsce: Klub HYBRYDY (Warszawa, ul. Złota 7/9). 

Koszt udziału:

  • 0 zł od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę premium za 2023r (600zł).
  • 120   od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę członkowską za 2023r. (200zł).  Składki wpłacamy na konto stowarzyszenia poniżej. 
  • 220zł od pozostałych absolwentów MBA i od osób towarzyszących
  • 300zł wpisowe w tej wysokości będzie pobierane od wszystkich osób, które dopiero w dniu eventu będą dokonywały wpłaty gotówką przed wejściem do Klubu Hybrydy

Cena obejmuje catering i 5 h open bar.

Termin i wysokość wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać w terminie do 25 stycznia 2023 na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: [email protected]  

 

Partnerzy:  

MCZ UW  https://www.mcz.edu.pl/

IPOPEMA TFI S.A.  https://ipopematfi.pl/

 

 


 
   AACSB International - Założona w 1916 r. (AACSB) jest największym na świecie sojuszem edukacji biznesowej, łączącym nauczycieli, studentów i biznes.
 

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: [email protected]