Zasady działania MCZ WZ UW od 25 maja 2020

W związku z pandemią koronawirusa, 21 maja 2020 r., prof. Marcin Pałys, Rektor UW, wydał kolejne rozporządzenie w sprawie zasad studiowania i pracy na Uniwersytecie Warszawskim. Rozporządzenie obowiązuje od poniedziałku 25 maja 2020 r.

W związku z powyższym Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW uprzejmie informuje, że:

1. Zajęcia dydaktyczne podyplomowych studiów Executive MBA@UW będą nadal odbywały się online.
  2. Sekretariat studiów Executive MBA@UW również działa w trybie zdalnym:
    1. Wszelkie sprawy, które mogą być załatwione korespondencyjnie, należy kierować na adres mba@uw.edu.pl lub na indywidualne adresy służbowe pracowników MCZ WZ UW.
    2. W innych sprawach, wymagających kontaktu bezpośredniego, zapraszamy do naszego wirtualnego sekretariatu, który działa codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 – 14.00 na platformie wideokonferencyjnej ZOOM.
  3. Powyższa organizacja pracy MCZ WZ UW obowiązuje do końca semestru letniego roku akademickiego 2019/2020 r..
  4. Szczegółowe informacje oraz rozporządzenie Rektora UW z dnia 21.05.2020 są dostępne na stronach Uniwersytetu Warszawskiego.