Zbiórka na lekarstwa dla UKRAINY

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW serdecznie zapraszamy do zrzutki na pomoc dla Ukrainy.
Zebrane środki przeznaczymy na zakup środków opatrunkowych i lekarstw, które zostaną przewiezione do parafii w Łucku (jesteśmy z Proboszczem parafii w kontakcie i wiemy o ich potrzebach).

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/4bherd

Uwaga: 10% dla serwisu zrzutka.pl nie trzeba płacić. Wystarczy nie zaznaczyć check-boxa. 

Termin na wpłaty: 3 marca 2022r.

Ze strony stowarzyszenia akcję koordynuje nasz członek zarządu - Łukasz Trzos  (W razie pytań prosimy o kontakt z Łukaszem – tel. 502 618 512, mail: lukasz@trzos.name). 

Żona Łukasza prowadzi w Lublinie aptekę (https://apteka-grazyny-18-lublin.business.site/) i ma dostęp do rynku farmaceutycznego. Apteka rezygnuje z marży oraz negocjuje z hurtowniami jak najlepsze warunki zakupu środków opatrunkowych i leków.

Zakupione rzeczy do Łucka przewiezie kolega Łukasza (https://m.facebook.com/profile.php?id=100008563304973), który już od piątku pomaga rodzinom na Ukrainie dostać się do przejścia granicznego z PL (dowozi ich samochodem do granicy)

Zachęcamy do wsparcia i z góry dziękujemy w imieniu osób z Ukrainy.

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek


 
   AACSB International - Założona w 1916 r. (AACSB) jest największym na świecie sojuszem edukacji biznesowej, łączącym nauczycieli, studentów i biznes.
 

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: mba@uw.edu.pl