Artykuł dr Postuły i dr Ludwickiego w "Polityce"

Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu w "Polityce"

napisanego przez dr hab. Agnieszkę Postułę oraz dr Tomasza Ludwickiego, dyrektora EMBA@UW, na temat Nowoczesnej edukacji liderów i liderek organizacji.
"Przez ostatnie 200 lat kształciliśmy zgodnie z zasadą knowledge-based learning. W tej chwili staje się to nieaktualnym podejściem, nieefektywnym, nie przynoszącym wystarczających korzyści, nie przygotowującym studentów do odnalezienia się w rzeczywistości społecznej. W obecnych czasach nie możemy uczyć tego, co maszyny robią lepiej".

Aby przeczytać pełny tekst prosimy kliknąć poniższy button:

CZYTAJ ARTYKUŁ