Kolejny wirtualny business-mixer Stowarzyszenia naszych Absolwentów

Zaproszenie na „Biznes w Kwarantannie” – Wirtualny Business Mixer – 23.04.2020

Nowe rozporządzenia, zmiany, restrykcje i niejasne przepisy prawa, powodują zamieszanie, niepewność i ogromny stres wielu menadżerów i właścicieli firm. Nawet z bardzo trudnej sytuacji możemy wyjść z sukcesem, ale warto przy tym skorzystać z doświadczenia jakie osiadają osoby badające zachowania społeczne w biznesie.

„Biznes w Kwarantannie” – Wirtualny Business Mixer

23 kwietnia 2020 godz. 11:00 – 13:00

Zarząd Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat” oraz Międzynarodowe Centrum Zarządzania zapraszają na drugie już, wirtualne spotkanie dedykowane dla członków i sympatyków Stowarzyszenia.

Spotkanie poprowadzą dr Aleksandra Wąsowska, która jest wykładowczynią MCZ i Wydziału Zarządzania UW oraz dr Agnieszka Brzozowska, również z WZ UW.

Panie prowadzą grupę wsparcia dla przedsiębiorców w ramach aktywności MCZ: https://www.mcz.edu.pl/pl-PL/text/grupa_biznes_w_kwarantannie Agnieszka Brzozowska – psycholog, doktor nauk ekonomicznych w dziedzinie zarządzania, adiunkt w katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Badawczo zajmuje się przedsiębiorczością, kształtowaniem kompetencji przedsiębiorczych oraz przedsiębiorczością imigrantów. Trener umiejętności społecznych oraz trener grup wsparcia. Prowadziła warsztaty m.in. budowania zespołu, budowania poczucia własnej wartości, negocjacje. Aleksandra Wąsowska – psycholog, doktor nauk ekonomicznych w dziedzinie zarządzania, adiunkt w katedrze Zarządzania Strategicznego i Międzynarodowego na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Badawczo zajmuje się przedsiębiorczością międzynarodową i psychologią podejmowania decyzji strategicznych. Prowadzi warsztaty umiejętności psychologicznych i wspiera osoby w kryzysie psychicznym.

Termin: 23 kwietnia 2020r.

Godziny: 11:00 do 13:00

Kanał: WEBEX (dostęp przez przeglądarkę, nie trzeba ściągać dodatkowego oprogramowania)

Zgłoszenia: proszę kierować na adres: [email protected] w terminie do 22.04.20.

W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko oraz adres mailowy na który ma zostać wysłane zaproszenia.

UWAGA: Kolejny wirtualny business mixer zaplanowaliśmy na 29.04. godz. 13-15. Szczegóły wkrótce.

Opłata: Bezpłatne lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia: 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250.

W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek