Zasady działania MCZ od 16 marca 2020

Dodany: 16 marca 2020

W związku z ogłoszeniem stanu epidemicznego, Rektor UW wydał kolejną decyzję o sposobie funkcjonowania jednostek dydaktycznych i administracyjnych UW (https://www.uw.edu.pl/komunikat-rektora-dotyczacy-funkcjonowania-uczelni-od-16-marca/)

W związku z powyższym Międzynarodowe Centrum Zarządzania uprzejmie informuje, że:

  1. Zajęcia dydaktyczne podyplomowych studiów Executive MBA będą odbywały się online, zgodnie z informacją zamieszczoną wcześniej (https://www.mcz.edu.pl/pl-PL/news/show/kontynuujemy_zajecia_w_trybie_online)

  2. Sekretariat studiów działa w trybie online:

    1. Wszelkie sprawy, które mogą być załatwione w trybie korespondencyjnym, należy kierować na adres mba@uw.edu.pl lub na personalne adresy służbowe pracowników MCZ

    2. W innych sprawach, wymagających kontaktu bezpośredniego, należy korzystać z wirtualnych dyżurów, prowadzonych codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 – 14.00 na platformie wideokonferencyjnej ZOOM pod adresem https://zoom.us/j/980630931 (wymagana prosta i szybka instalacja klienta Zoom; wymagany jest także przynajmniej mikrofon i komputerowy system audio; rekomendowana kamera; łączyć można się z komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu lub smartfona z ustawieniami wskazanymi podczas próby połączenia. UWAGA: w wideokonferencji może wziąć udział tylko jedna osoba naraz - zorganizowana została wirtualna „poczekalnia”; wszystkie sesje w tym trybie są nagrywane)

  3. Powyższa organizacja pracy MCZ obowiązuje do 24 maja 2020 r., albo do czasu podjęcia innych decyzji przez władze państwa, Uniwersytetu lub MCZ.

 

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl